SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sadzicie dobre to bedzie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3439
siema. przyjechal do mnie na wakacje kuzyn i ma chec wziac jakas odzywke ktora mu pojdzie na sile. jak myslicie nitrobolon II bedzie dobry?? jesli nie to co mu polecacie na sile??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
niech poczeka do zimy z tą siłą bo słabo to widze w taką pogode. pozatym powinien być dobry ale czy warto tylko dla 5-7 kg więcej na gryfie kase wyrzucać? chyba nie - mozesz to tego dojsc bez N II tylko w troche dłuższym czasie.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3439
mm90 dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nitro II to nie odżywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 418
ja nie wiem ale w te wakacje to mi sila o 7 kg skoczyla !! wiec jest mozliwe zrobienie sily w wakacje!! i nic nie bralem zadnych opdzywek!!

żeby kózka koksowała to by 200 wyciskała..:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
oczywiscie, że w wakacje jest mozliwe zrobienie siły
tylko wlasnie w wakacje troche nie chce sie cwiczyc... gorąco etc.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
a ja mam właśnie największy zapał do ćwiczeń,
bo nie ma wstrętnej szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
tak poczekaj do jesieni ,zimy w tedy ładnie idzie masa i siła ,w lato jest zbyt gorąco i duszno przy 100kg ciężko zrobić wdech

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
szkoła nie jest taka wstrętna; ja dzięki AE co miesiąc dostaje 700 złotych; kolega dostaje ponad 1000 :) a jak się nie chce jechać na ćwiczenia/wykładady to się nie jedzie, lepsze niż robota.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
"przyjechal do mnie na wakacje kuzyn i ma chec wziac jakas odzywke ktora mu pojdzie na sile."
Wnioskuję,że kuzyn zapoznał się z tym: www.sfd.pl/forum-10/ i tym: https://www.sfd.pl/trening/

Poza tym niech doda witaminki, ZMA(np.apteczne) i omega3 (niektórzy uważają za zbędne, ale ja polecam)
EDIT: teraz linki powinny działać

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-07-10 19:45:07

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Don Quiet nie wiem po co piszesz aby chłopak kupił pół apteki jak on diety zapewne nie stosuje, więc i omega3 i inne uzupełnienia mu jej nie zastąpią.

Tak jak mówiłem jeżeli jakiś cykl ze stacka albo kreatyny to w zime, w zależności od stażu, i masy ciała.

Musisz powiedzieć ile kuzyn waży wzrost mniejwięcej wymiary, wtedy można powiedzieć czy wogóle warto żeby brał.

omega3 - niektórzy uważają za zbędne, no bez jaj to jest jedyne uzupełnienie tłuszczy z tego rodzaju.

tak samo witaminy ok, ale tez musisz miec diete odpowiednia do tego.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-07-10 20:00:25

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC

Następny temat

Jak dawkować?

WHEY premium