SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KD-Sci-MX Creaplex Hardcore - Opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Witam. Przepraszam z góry jeśli to zły dział. Ostatnimi czasu zauważyłem, że mam parę punktów za które mogę coś kupić, i tu moje pytanie. Co powiecie o tej kreatynie(bo własnie kreatynę potrzebuje)https://sklep.sfd.pl/WYPRZEDAŻ_KD-Sci-MX_Creaplex_Hardcore_-_07.2015-opis32412.htmle - z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
calkiem spoko, mozna sprobowac.
osobiscie jednak wole mono preparaty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1186
Dzięki za odpowiedź. Gdybyś miał 5 minut mógł byś zajrzeć w ofertę produktów za punkty i zobaczyć czy jest może coś lepszego(kreatyna)? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4519 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263122
Kondzio11
Dzięki za odpowiedź. Gdybyś miał 5 minut mógł byś zajrzeć w ofertę produktów za punkty i zobaczyć czy jest może coś lepszego(kreatyna)? Pozdrawiam.



Niestety nic zbyt ciekawego z kreatyn nie ma aktualnie w produktach za punkty

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok kreatyna, możesz sobie za darmo wziąć śmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Daj spokój cały ten sci-mx to syf

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jako firma czy ten produkt?

Ja bym jej za gotówkę nie wziął ale jak za punkty to czemu nie. Rożnicy ze zwykłym mono nie zauważy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Firma i jej pomysły.


Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2015-06-27 17:58:13

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMINOKWASY jakie poleciacie?

Następny temat

Stimul8 - ważne pytanie

WHEY premium