SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schemat diety po redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
Hej, mam 21 lat, 65 kg (przed intensywnym, niezdrowym odchudzaniem 80kg) i 180 cm wzrostu. Zacząłem trening FBW wg tematu: "Pierwszy rok treningów"
Współczynnik BMR 1719,07
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2664,56
Węglowodany 55% 1465,51kcal = 366,38gram
Białko 15%% 398.68kcal = 99,92gram
Tluszcz 30% 799.37kcal = 88,82gram
Możecie dać opinię na temat tej diety? Poszczególne dania mogą się zmieniać tzn np obiad może zmienić się miejscem z 4 posiłkiem jeśli będę miał szkołę do późnych godzin.




Zmieniony przez - Zadro w dniu 2013-08-21 19:01:53




Zmieniony przez - Zadro w dniu 2013-08-21 19:51:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
dobra dobra rozumiem że jest fatalnie. Spróbowałem trochę sam poprawić, efekt poniżej. Może ktoś powiedzieć czy jest ok a jeśli nie jest to co muszę poprawić aby moje trenowanie na siłowni miało sens?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
wysłałem dwa razy to samo, lepiej to napiszę niż ma być widoczna ta sama odpowiedź

Zmieniony przez - Zadro w dniu 2013-08-22 19:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Dżem własnej roboty?Sos słodko-kwaśny odpada, wieprzowina najlepiej żeby była dobra jakościowo a nie chłam z marketu, makrela w sosie- chyba Ci o puchę chodzi - odpada. olej rzepakowy - jeżeli w cenie oliwi z oliwek (czyli tłoczony na zimno) to tak. Jeden z tych posiłków jest przedtreningowy, więc odpadają warzywa... Najważniejsze na koniec - jeżeli chcesz robić masę to musi być nadwyżka kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
Przede wszystkim dzięki za poświęcony czas na przeanalizowanie mojej diety. No więc tak dżem niestety chodziło mi o kupny; sos to bardziej podałem jako przykład (do uwzględnienia kalorii i węgli w diecie) będzie on najczęściej roboty własnej. A olej wlicza się do tej diety jeśli chodziło mi tylko o to że kotlety u mnie w domu na obiad się zawsze smaży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Heh, nie wiem jak stoisz z kaską, bo smażenie odpada - wiadomo, że nie jesteś kulturystą, to np. raz na tydzień można (nie to co większość forumowiczów omija a na weekend bania
Jeżeli to jest codziennie czy co drugi dzień to nie, poczytaj sobie co się dzieje podczas smażenia w linkach podwieszonych.
Wiesz ja ostatnio kupiłem z biedry patelnię tefal - za bodajże 16 zł i kurak leci bez tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Co do dżemu to namów mamę żeby zrobiła trochę dżemu, oprócz tego zbadaj czy nie ma drzew np. z orzechami obok Ciebie Zawsze można przyoszczędzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
ciężka sprawa z tym olejem, bo nie jestem w stanie teraz zmieniać nawyków osoby która gotuje tak a nie inaczej przez powiedzmy całe życie:D Oprócz oleju pozostałe składniki i ilości są ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
To może zacznij sam smażyć? Ja miałem podobnie i już sam sobie kuraka czy inne rzeczy robię... Poza tym później mama może się przekabacić na Twoją stronę - tak było u mnie co do oliwy
Ilości to w miarę ok, ale z tymi składnikami co napisałem to lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
Masz 30 lat i stwierdzasz "juz sam sobie kuraka czy inne rzeczy robię... Poza tym później mama może przekabacić na Twoją stronę- tak było u mnie do co oliwy" czy fejk z tym wiekiem bo lekkie zdziwko mnie złapało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta poczatkującego do oceny

Następny temat

Dieta mózgu

WHEY premium