SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYBKOŚĆ PODNOSZENIA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3734
Dzień dobry.Mam dylemat.Trenuje wyciskanie leżąc.NIe wiem jednej zeczy.Jakie ma być tempo opuszczania sztangi w treningu na siłe.Jedni mówią że wolno a drudzy że tak to sie ćwiczy na mase i że trzeba szybko podnosić i opuszczać(w miare możliwości).Nie pytałem sie jakis tam łebków z siłowni tylko ludzi którzy startują w zawodach itp.NIewiem jaki sposób na siłe jest skuteczniejszy.Prosze o pomoc.Błagam Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dodam tylko że to wszystko co powiedział knr to właśnie produkt Lou Simonsa co się Westside barbell nazywa , poczytaj i stosuj , działa napewno i to działa wspaniale , poczytaj sobie o tym i stosuj śmiało

polecam , powodzenia

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Wolno opuszczasz , jak najszybciej podnosisz = proste

Np . 4-6 sek opuszczasz ciezar - podnosisz 1-2 sek

Powodzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3734
Dzieki śliczne.Mam jeszce do Ciebie pytanie.Trenujesz trenowałeś wyciskanie???Jak tak to ile podnosiszZ czystej ciekawości pytam.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Aktualnie brakuje mi 3-4 kg do 100 , ale odrabiam spadki po wakacyjnej przerwie A jesli chodzi o faze negatywna podnoszenia , to przetestowałem to na sobie , Dziala czyli wolne opuszczanie , super szybkie podnoszenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
btw. narazie nie koncetruje sie na wynikach w wyciskaniu , ale jak kazdy chciałbym podnosic jak najwieciej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
cytat: "4-6 sek opuszczasz ciezar - podnosisz 1-2 sek"

Bzdury! Tak wolne opuszczanie rozwija masę, ale nie siłę. Opuszczać należy tak, by cały czas kontrolować ciężar. Można opuszczać bardzo szybko, a mimo to mieć ciężar pod kontrolą, opuszczaj wolniej, jeśli przy szybkim opuszczaniu tracisz kontrolę. Ale 4 sekundy to o wiele za dużo.
Jeszcze jedno - przy ciężkich seriach, a więc takich, przy których wykonuje się 3 lub mniej powtórzeń, wykonuj zatrzymanie na klatce przy każdym powtórzeniu, gdyz - jak na pewno wiesz - w wyciskaniu jest ono wymagane.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Jeżeli robisz siłe to nie jest ważne jak opuszczasz. Możesz robić to szybko bylebyś zrobił oto chodzi w treningu na siłe.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Łeb masz jak bzdury , stosowałes to kiedys ?? wiec sie nie odzywaj jak nie wiesz , podałem przykład rownie dobrze mozna opuszczac ciezar 3 sek , opuszczajac wolno ciezar caly czas napinasz miesnie i zmuszasz je do wiekszej pracy ... a zatrzymanie na sztangi na klatce nie jest dobre dla poczatkujaacych i sredniozaawasnowaych , a btw: Jesli opuszczasz ciezar 3-4 sek to ja mozesz go nie kotnrolowac hehe przeciez na tym sie koncentrujesz zeby opuszczac go powoli , chyba ze ty myslisz o czyms innym jak cwiczysz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Veko to nie tak dokonca jest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
knr ma racje

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
W wyciskaniu liczy się ruch "do góry", nikogo nie obchodzi, że "zmuszasz mięśnie do pracy w czasie opuszczania sztangi". Własnie z powodu ciągłego napięcia mięśni zwiększa się masa mięśniowa, ale na siłę w ruchu pozytywnym nie ma to najmniejszego wpływu,. Tym m. in. różni się trening siłowy od kulturystycznego.
Co do zatrzymania - im wcześniej się to opanuje, tym lepiej.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do zaawansowanych

Następny temat

Zmiana treningu

WHEY premium