SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A kupowałeś już coś tam acid ?

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co mi wiadomo to chyba Maku tam kupował. ja narazie musze zrobic karte i wtedy spróbuje cosik zamówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Podałbyś mi adres ?

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
co to za białko 3kg/100 zł to sobie kupie.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
No nie...Nowa Sól jest za daleko od Warszawy.Może kupie takie cuś w stolicy ?


Kochanej masy nigdy za wiele

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty nie pamiętam - albo HDT albo ISS, a w białka nazwie jest słowo Matrix. Są jeszcze tańsze białka tej firmy! A HDT to ma rewelacyjne ceny kreatyny - 500g - 49,90zł!!
Ale ciekawe ile za transport - bo wiadomo im cięższa paczka tym droższy transport i większe szanse na zatrzymanie przez celników, ale rzeczy w tabletkach czy kapsułkach można zamawiać hurtowo!! (prohormony, kreatyna,eca, aminokwasy, witaminy itp.). oczywiście bez przesady, tak, zeby nie wzbudzić podejrzeń, bo np.eca czy proh. są u nas zabronione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
OOOO acid widze zmiane wyglądu !!! I tak trzymac.Zbiera się juz cała 'rodzina' DB


Kochanej masy nigdy za wiele

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce zmienić image..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ja sie zastanawiam czy mnie zatrzymają jak bede przez granice przewoził ,bede musiał dowiedziec jakie sa normy ,a co do transportu to morski zawsze tanszy.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2002-05-23 17:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Wszystkie większe sklepy internetowe w USA realizują zamówienia z całego świata. Ceny produktów w tych sklepach są bajecznie niskie. Netrition.com należy do jednych z nich.

Realizacja zamówień polega na ich przyjęciu, pobraniu pieniędzy z karty kredytowej i wysłaniu przesyłki. Na tym kończy się ich interes - dalszy los waszego zamówienia to już wasza brocha.

Powodzenia chłopaki

Od pewnego czasu (ponad pół roku) polska granica celna jest bardzo szczelna. Urząd celny jest WSZĘDZIE, na granicy gdzie ja fizycznie przekraczacie, na lotnisku gdzie przylatujecie, na Cargo gdzie odbieracie transport lotniczy, w Portach morskich, w międzynarodowych firmach Spedycyjnych, w Urzędach Pocztowych i wielu wielu jeszcze innych miejscach tam gdzie byście się tego mogli najmniej spodziewać. Służby celne potrafią zatrzymać samochód do kontroli nawet wewnątrz kraju. Szczęsliwie przekroczyliście granice panstwa z zakupionym towarem jakies 3 godziny temu. jedziecie wiejską drogą a tu samochod urzędowy każe wam się zatrzymać do kontroli ...

Wieżcie mi że np z USA to nawet wszystkie grubsze listy teraz otwierają ! To po prostu jakaś paranoja !!!!!!

Mam nadzieję że podzielicie się swoimi doświadczeniami ze mną z zakupów w amerykańskich sklepach internetowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium