SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMowicze szykujcie przynęty - sezon na leszcza rozpoczęty! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174178

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
mam ochote znowu zazyc mojej kreatynki...

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Siemano :D
Texa co Ty tak o tej kreatynie caly czas ? Czy to nie czasem jakies saa ? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ktos jest?

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
to moj pierwszy stack i wiaze co do niego duze nadzieje

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Google zablokuje wkrótce dostęp nie tylko polskim Internautom do swoich zasobów? Wszystko na to wskazuje, gdyż ZAiKS... znowu szaleje!!!
"ZAiKS żąda wyższych opłat od Google YouTube'a. Blokada teledysków na YouTube to nie tylko brytyjski problem. Polski ZAiKS prowadzi podobne rozmowy z Google’em i, tak jak wyspiarski odpowiednik, żąda podwyższenia stawek. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy wczoraj, Google ustanowiło twardą politykę wobec podwyżki opłat licencyjnych za możliwość odtwarzania teledysków na YouTube. Jak tylko brytyjski PRS - Performing Rights Society - zmienił stawki, YouTube zablokował Brytyjczykom dostęp do klipów muzycznych. Niewykluczone, że Polaków czeka podobny los. ZAiKS bowiem idzie podobną drogą, co PRS: żąda wyższych opłat za możliwość odtwarzania klipów muzycznych, do których YouTube nie posiada praw autorskich. Google, właściciel portalu, nie chce się na to godzić. Jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia, polscy internauci ujrzą komunikat „ten film jest niedostępny w twoim kraju”. O wynikach negocjacji będziemy informować".

Tyle redaktor Maciej Gajewski z internetowej strony miesięcznika komputerowego CHIP.pl, a moje oświadczenie w tym przedmiocie znajdzie się jeszcze w dniu dzisiejszym, tj. 16 marca 2009 roku na naszym Foru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Tak wogole to jaki to stack ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
storm

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
To powinno wy***ac z butow ladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
oby cos sie ruszyło

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka

Następny temat

cykl na lato

WHEY premium