SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMowicze szykujcie przynęty - sezon na leszcza rozpoczęty! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171839

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Ja juz mialem swoja zyciowa forme jakies 1,5 miecha temu , niestety pomylilo mi sie ze wakacje dopiero za jakies pol roku
A tak serialnie zszedlem do jakies 10% bf nie wiem po co i zaczalem mase robic spowrotem , bebzon urosl ale w chooy lepiej sie czuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
termometr pokaze 30 a formy i tak nie bedzie

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
sraka, takie paski?
http://www.hellhound.pl/paski-treningowe-3400-1para-p-1434.html 

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2568
nie wiem gdzie sie spytać może tutaj ktoś mi odpowie:

chodzi mi konkretnie o poniższy temat:
https://www.sfd.pl/Zecapal_[Efedryna]_-_Ktoś_słyszał_Stosował_-t441293-s36.html

oraz usunięcie moich wiadomości z powodu naruszenia 4punktu regulaminu.... czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? nie mam możliwości wysyłania prywatnych wiadomości do nikogo, a chciałbym dowiedzieć się o co chodzi.....

niestety szanowny Krzykacz 2 razy skasował moja wiadomość bez pozostawienia jakiejkolwiek informacji dlaczego....
a 4 punkt regulaminu wygląda następująco: 4. Postaraj się wyrazić w temacie główne zagadnienie/problem (co zrobilem)

byłbym wdzięczny za rzeczową odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Wawelski - chyba takie wlasnie , ale juz sam nie wiem bo smiesznie to zdjecie co tam jest nic nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Leo predzej u Ciebie bo cale dnie grasz w gierki na komputerze

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Witam! ale wy macie lby. K***a, momentami to plakac ze smiechu mozna

body building

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stiv właśnie sam nie wiem brzydki niby nie jestem ale nie wiem nei wiem ale już konkurencje rozyebałem wydaje mi się w 90% bo napewno nie wiem jeszcze o wszystkich apsztyfikantach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
http://allegro.pl/item581093361_paski_treningowe_promocja_wys_4zl_wyprzedaz.html

Znalazlem na allegro te co podeslales i mi to wyglada na taki usztywniacz nadgarstka tylko , no ale tam pisze takie cos : Pomagają wykonać dodatkowe serie ćwiczeń, kiedy już nasz uchwyt nie wytrzymuje obciążenia wiec ja juz nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
asylum pro - przestań ściskać tak jajka to ci może oczy na orbity wrócą w profilu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka

Następny temat

cykl na lato

Wiecej