SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMowicze szykujcie przynęty - sezon na leszcza rozpoczęty! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173581

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
to z recka czy nie koorva

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tam stiv

jak tam masz już jakąś panne na oku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Czesc Mic Nie mam ale wczoraj bylem w klubie na sluzbowej imprezie, bylo suczek sporo, ale chyba nie chcialy gadac z prawie lysym facetem z retencją na gębie po prolo Więc siedzialem z kumplem ktory jest rowniez mojego pokroju tylko ciezszy w chui i troche wyzszy i rozmawialem o Omce i wogole wszystkich saa

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
helo

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
siemano chruście

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heloł

hehe stiv jak dupeczki nie chca rozmawiać to znaczy że coś nie tak ja ostatnio nie narzekam nawet w mojej piwnicy pare dni temu gościłem wraz z bandą ogrów fajną dziołche i napyerdalam z nią na gg teraz codziennie o jakiś pierdołach zresztą wiadomo ocb

a najlepsze jest to że ziomek zerwał z dupą z którą był z 4lata (w tym czasie przybrała zaledwie 20kg) i też pajacuje ale jest juz na etapie spacerków

i tak sobie wieczorkami zasiadamy czasem i rozmawiamy o postępach

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-03-21 12:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Pomysl czy dupeczki nie zasiadają tez i nie dyskutują miedzy sobą jak sie bawią tymi nieszczęsnikami

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno men ale dopóki mi nie zależy to ja jestem górą problemy zaczną się jak mi się bedzie chciało za bardzo ale planuje jak zwykle do tego nie dopuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Czyli jak to planujesz rozegrac ?

I daj Jej foto

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie nie wiem narazie zgrywam głupka zreszta jak wszyscy jak się pojawia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka

Następny temat

cykl na lato

WHEY premium