SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z Xtreme Gladiators Show !!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Witajcie !


W tym temacie będziemy na bieżąco (po każdym zakończonym dniu) zdawać relacje z przebiegu imprezy.

Juz dzis wieczorem pojawią sie pierwsze fotki

Sklep.Sfd.Pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2259
Witam!
Swietna relacje, ale brakuje mi zdjec z wizyty w Katowickim Body center. Moze ktos wrzucic ciut wiecej fotek i opisac wlasnymi slowami jak wszytko wygladalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Przapraszam że zapytam... Ale jakie fotki ? Czy na date seminaria we wrocku, przełożyliscie jakies seminarium nie powiadając nas o tym ?

Bo boje sie żeby czasem dzisiaj w Krakowie nie bylo, bo mialo byc 27 :P.

Czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
Pisze 27.08 to jest jutro:) Nie ma się czym przejmować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
Obczaj http://www.gladiators.com.pl/program.pdf 
Dzisiaj jest w Termy Podhalańskie - Szaflary tzn już się odbyło o 13:00 trwało z 4h to już po, więc czekamy na zdjęcia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376


Dzień Pierwszy, czyli w wielkim biegu…
Nie ukrywam, że był to wyjątkowo długi dzień – wstaliśmy o 5rano żeby zdążyć na pociąg do Krakowa, a teraz kiedy piszę ten post jest godzina 2:52 – niestety problemy z łączem (dzięki Ci blueconnect) sprawią że opublikuję wpis dopiero rano. O podróży nie będę się rozpisywał – każdy kto choć raz jechał pociągiem wie jaka to fajna zabawa – nasz pociąg był pełen nawalonej młodzieży, bab z jajami, chłopów z widłami itp. – na szczęście spóźniony był tylko o 40 minut, co już na starcie wróżyło powodzenie całej akcji…
Tak czy inaczej dotarliśmy w końcu do Krakowa, i udaliśmy się do hotelu „Sheraton” gdzie ulokowano nasze gwiazdy. Pierwszy do lobby zszedł Dorian, który był nieco przerażony naszą liczącą 12 osób ekipą – jednak jak na zawodowca przystało zachował zimną krew, przywitał się ze wszystkimi i z kamienną miną czekał wraz z nami na Ronniego. Obecnie nie widać już po nim może tak bardzo tego że był zawodowym kulturystą – sprawia raczej wrażenie chłodnego biznesmena. Naprawdę chłodnego, i tego wizerunku nie ociepla nawet diamentowy kolczyk w uchu Na szczęście to tylko pierwsze wrażenie – Dorian jest bardzo otwarty i miły. Co do Ronniego: Choć widzieliśmy się kilka razy wcześniej na FIBO, muszę powiedzieć że Ronnie nadal robi piorunujące wrażenie – kiedy wyszedł z windy oczy wszystkich skierowały się na niego – zabawne było to, że znalazł się człowiek który podszedł do niego i powiedział „poproszę o autograf panie Tyson”
Po krótkiej prezentacji, wymianie uścisków dłoni i wszystkich tych rzeczach które robią ludzie cywilizowani wsiedliśmy do samochodów, i ruszyli w stronę Zakopanego. Droga byłaby całkiem miła, gdyby nie korek, w którym staliśmy przeszło godzinę. Na szczęście Mamed był w szczycie rozrywkowej formy, i jego teksty odwróciły uwagę od niedogodności – wiedziałem że jest fantastycznym człowiekiem, jednak przy bliższym poznaniu tylko zyskuje. Twardziel w ringu, a w życiu prywatnym niesamowicie fajny, otwarty i miły człowiek. Nie ma w nim odrobiny „gwiazdorstwa” które czasem prezentuje Ronnie.
Dotarliśmy do Szaflar, gdzie naszymi gospodarzami był hotel i kompleks basenów „Termy Podhalańskie” – już na wstępie czekały na chłopaków hostessy, a nieoczekiwanie zjawił się także Marcin Najman, który momentalnie wczuł się w rolę wodzireja, i przedstawił zebranym całe towarzystwo. Pewnie nie uwierzycie, ale podczas naszej kilkugodzinnej wizyty przez obiekt przewinęło się blisko 700 osób! Obiekt jest naprawdę fajny, i żałuję że nie mieliśmy czasu na to, by naprawdę się tam wyluzować – ale cóż, obowiązki… Kiedy zgromadzonych ludzi zabawiał Drao Dee (raper towarzyszący nam podczas seminariów) reszta ekipy odpoczywała i knuła plany delektując się winem i fantastycznie przyrządzonym jedzeniem. Przed tymi kilkoma wyczerpującymi dniami jakie nas czekają fajnie było wyciągnąć się na leżaku i porozmawiać na luzie z Dorianem i Ronniem. Jedno mogę Wam obiecać – całkiem niedługo zobaczycie w naszym sklepie pełną gamę odżywek marki Dorian Yates, w cenach dużo lepszych od tych, jakie obecnie są na rynku…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376


Po krótkiej rozgrzewce Marcin Najman dał szybki pokaz technik bokserskich, a w chwilę później zmienił go Mamed, który momentalnie rozpalił publiczność efektownym pokazem MMA. Dorian pojawił się na scenie, jednak odpowiedział tylko na kilka pytań publiczności i wrócił do naszych biznesowych pogaduszek. Ronnie zaś dał się namówić na zdjęcie koszulki, i choć wiem że się powtarzam – wygląda naprawdę dobrze. Pomimo wieku i szeregu kontuzji zbiorową reakcją było słyszalne wszędzie „uaaaa”

Chwila tanecznej zabawy, kolejny występ Drao Dee, poczęstunek którego nie przejadłaby cała armia wygłodzonych chińczyków i szybki wyjazd do Zakopanego, by pokazać gościom piękno gór. Pokaz się udał, choć nie trwał długo – na szczycie Kasprowego było ledwie 3 stopnie, a chyba tylko ja zabrałem ze sobą bluzę z długim rękawem. Swoją drogą Ronnie nawet „gęsią skórkę” ma większą
Jazda kolejką dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń – nie wszystkim pozytywnych, ale nikogo nie trzeba było reanimować. Ale wiecie co najbardziej podobało się Ronniemu? Jazda bryczką – był zadowolony jak Mały chłopczyk który dostał cukierka. Nie wiem tylko czy zadowolony był koń, ponieważ ważący 135kg zawodnik stanowił całkiem niezły nadbagaż

Droga powrotna już w ciemnościach, na pół śpiąco – i tu kolejne zaskoczenie – Ronnie chce robić trening. O 21, po męczącym dniu ten facet zrobił trening, który oglądałem z niemy podziwem. Jednak rzeczywistość to nie film, a widok „kabli” o grubości 2cm robi wrażenie na każdym. Ciężary stosunkowo niewielkie, ale intensywność ogromna… Otoczony przez wianuszek kibiców Ronnie robił swoje jakby był na siłowni sam – pracował jak maszyna, a potem po prostu wyszedł. Jak gdyby nigdy nic. Wrażenie było naprawdę fajne, a jedynym zgrzytem był brak ręcznika – Ronnie z niejakim zdziwieniem wycierał się higienicznymi, jednorazowymi ręcznikami

Po 23 dojechaliśmy do hotelu, gdzie przy pizzy nakreśliliśmy plany na kolejny dzień – zawodnicy zwiedzają Wawel i Stare Miasto, a my przygotowujemy seminarium, torby z gadżetami i prezenty dla gości. Jeśli macie 2 godziny czasu zapraszam Was serdecznie – będzie sporo atrakcji. Mam szczerą nadzieję, że jutro spotkam się na żywo z choćby kilkoma osobami z SFD - dla ułatwienia identyfikacji macie moje zdjęcie z Dorianem i Ronniem. Również jutro specjalnie dla FIGHT24.PL i wszystkich naszych użytkowników przeprowadzimy wywiad z „kanibalem” Khalidovem.

Ok., idę spać i żegnam się z Wami – mam nadzieję że dziś zamiast faktur i zamówień przyśnią mi się góry i baseny termalne. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376


Mocna zabawa dla publiczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376


Zdjęcie rozpoznawcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376


Głodny "Kanibal"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1376
Dziś w nocy, lub jutro rano kolejna relacja - teraz z pewnością bedzie sporo do opowiedzenia na temat pierwszego seminarium

Jeśli tylko czas pozwoli, zaglądnę na chwilkę w ciągu dnia i powiem czy wydarzyło się cokolwiek nowego.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dzięki za relacje, oraz czekamy na wywiad z Mamedem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IFBB Pro World Masters 2011 Miami

Następny temat

MR OLYMPIA wersja poprawiona 2010(pierwsza 6) ankieta kto wygra Mr Olympia

WHEY premium