SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukujemy sadło intro7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

Rozgrzewka 5 minut z Zuzką Light

ZESTAW A:
1. wznosy nóg z leżenia 1,5 kg
2. wspięcia na palce 2 x 10 kg
3. przysiady klasyczne 2 x 10 kg + 5 kg plecak
4. wejście na ławkę 2 x 10 kg + 5 kg plecak
5. pompki 5 męskich + 10 damskich
6. podciąganie wzdłuż tułowia 2 x 2,5 kg + 7 kg gryf
7. pompki w podporze tyłem
8. stanie przy ścianie 5 kg na kolana

2 obwody, każde ćwiczenie wykonane 15 razy

5 minut rozciągania

Mam straaaaaszne zakwasy, co uniemożliwia mi aero. Rozciągam się porządnie. Dałam dzisiaj radę z siłowym, łapy to mi się tak trzęsły, że masakra i myślałam tylko o tym, kiedy będzie to cholerne "15".

Niech znikają te cholerne zakwasy, bo mam jutro kawał roboty, chcę zrobić jakieś dłuższe fajne aero na dywaniku, no!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
MICHA:

płyny: woda, herbata zielona, 2 łyżki octu jabłkowego
warzywa: kalafior, pomidor, papryka
suple: błonnik z chromem 4 tabsy (dzienna dawka max 10)

Jutro wrzucam ryby, migdały i siemię lniane zmielone. Dzisiaj tak olejowato i jajkowato, bo pokończyło się dziecku, a że w "wiosce" mieszkam, to trza sobie radzić. Za to jajeczka mam od kurki z ogródka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

około 30 minut aero - diabelskie zakwasy ciągle mnie męczą :'-(

MICHA:

płyny: 3 łyżki octu jabłkowego, woda, herbata zielona w saszetkach
warzywa: pomidor, papryka, kalafior, marchew, brokuł, śladowe ilości kukurydzy (z warzyw na patelnię), fasolka szparagowa, cebula
suple: 6 tabletek z błonnikiem i chromem, witamina C (podobno dobra na zakwasy, które mam w łydkach od czwartku <sic!>)




Zmieniony przez - intro7 w dniu 2013-11-12 16:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

wolne - 2 godziny spaceru

MICHA:

płyny: woda, herbata zielona, pokrzywa, skrzyp, ocet winny
warzywa: fasolka szparagowa, pomidor, papryka
suple: błonnik z chromem, Vitapil na włosy, witamina C

Dzisiaj wpadły rybki, ale śledzie zdecydowanie lepsze w occie. Łosoś - paaalce lizać. Przestawiam się też z 5 posiłków na 4 - nie czuję potrzeby jedzenia tak często, a wolę zjeść więcej na dany posiłek.

Wzbogaciłam dietę o skrzyp, pokrzywę, tabletki i drożdże, które piję na poprawę stanu włosów. Doszły też maski i wcierka z kozieradki - teraz czekać na bujną czuprynę i włosy z reklamy.

Zakwasy mijają! Ciekawe, czy to zasługa witaminy C, czy miało już przejść. Następny tydzień zapowiada się lepiej pod względem aerobów.




Zmieniony przez - intro7 w dniu 2013-11-13 13:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skoro robisz pompki męskie nie wałkuj juz damskich , mozesz łatwiejsza wersje klasyczna robic, np z rękami na podwyżeszniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Dziękuję Obli za radę. Czuję się kontrolowana z czego się cieszę. Ahh... czekać tylko na efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

rozgrzewka - 5 minut z Zuzką Light

ZESTAW B:
1. martwy ciąg 2 x 10 kg + 5 kg plecak
2. wykroki 2 x 10 kg + 5 kg plecak
3. deska max czas
4. wiosłowanie sztangą 2 x 2,5 kg + 7 kg gryf + 5 kg plecak
5. wyciskanie leżąc 2 x 2,5 kg + 7 kg gryf
6. wyciskanie stojąc 2 x 2,5 kg + 7 kg gryf
7. uginanie przedramion 2 x 2,5 kg + 7 kg gryf
8. wyciskanie francuskie - odpuściłam, bo musiałabym zmieniać obciążenie i zamiast tego zrobiłam podnoszenie ramion na bok z 2 x 1,5 kg

2 obwody

cardio - 15 minut

Co mogłabym wprowadzić zamiast francuskiego, żeby nie zmieniać ciężaru? 2 x 2,5 kg + 7 kg to dla mnie za dużo na to ćwiczenie, a nie chciałabym robić przerwy na zmianę obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
MICHA:

płyny: woda, herbata zielona, pokrzywa, skrzyp, ocet jabłkowy
warzywa: fasolka szparagowa, marchew, papryka, pomidor
suple: witamina C, błonnik z chromem (Vitapil na razie odstawiam)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

dywanówka z Jillian Michaels - Killer B&T level 3 (40-45 minut z rozciąganiem)

MICHA:

płyny: woda, herbata zielona, pokrzywa, skrzyp, ocet jabłkowy
warzywa: marchew, brokuł, pomidor, papryka, śladowe ilości kukurydzy
suple: witamina C, błonnik z chromem

Miskę coraz bardziej urozmaicam. Włączyłam siemię lniane mielone i fasolę białą. Jest wypas. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Jeżeli Cię męczą dalej zaparcia, spróbuj jeść jabłka, suszone śliwki, kminek (jeżeli nie lubisz całego to mielony), majeranek i ewentualnie bakteryjki jelitowe. Ja tam błonnikom nie wierze, jak mnie przytka to wcinam powyższe + bakteryjki i od razu w zadku lżej

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od zera do bohatera po ciąży - DT

Następny temat

DT[masa] / Franii

WHEY premium