SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukujemy sadło intro7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Nie widziałam Twojego posta, który teraz zacytowałaś, bo w tym samym czasie dodawałam jadłospisy i przegapiłam. Poważnie.
Mój komentarz był do innej wypowiedzi. W MC mam mniej, bo to mój max obciążenia, który posiadam obecnie ze sztangą (to 27 kg), a czuję, że mogę już więcej podnieść, dlatego zamawiam dzisiaj dodatkowe krążki. W wykrokach mam więcej bo do plecaka więcej naładowałam, a w łapach 2 x 10 kg (niezmienne). Wycisnąć więcej niż do tej pory nie dam rady. Dziękuję za wszelkie uwagi i podglądasz mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING:

40 minut aero z hiit

MISKA:

płyny: woda, herbata zielona, ocet jabłkowy
warzywa: pomidor, papryka, fasola szparagowa, kapusta kiszona, marchew
suple: witamina C


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
TRENING

rozgrzewka 5 minut z Zuzką Light + 5 minut aero

ZESTAW B:
1. martwy ciąg 22kg / 24,5kg / 27 kg
2. wykroki 27,5kg / 28,75kg / 30 kg
3. deska max czas
4. wiosłowanie sztangą 17kg / 19,5kg / 22kg
5. wyciskanie leżąc 14,5kg / 14,5kg / 17g
6. wyciskanie stojąc 12kg / 12kg / 14,5kg
7. uginanie przedramion 14,5kg / 14,5kg / 17kg
8. wyciskanie francuskie 7 kg

aero 15 minut + rozciąganie

MISKA

płyny: skrzypopokrzywa, ocet jabłkowy x 2 dziennie, woda, herbata zielona
warzywa: pomidor, papryka, fasola szparagowa, kapusta kiszona
suple: witamina C

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Nie kierujcie się nazwami posiłków, bo mam szablony, a potem wszystko i tak mieszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
04.12.2013r.

TRENING:

Nie było, rzygałam dalej niż widziałam, miska oczywiście niedojedzona, coś tam przegryzłam jak lepiej się czułam, zjadłam powiedzmy połowę.

MISKA:

płyny: woda, mięta, zielona herbata
warzywa: pomidor
suple: witamina C, Vomitusheel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
05.12.2013r.

TRENING:

Nie czułam się super, ale wieczorem już lepiej. Skorzystałam więc z okazji i delikatnie pohopsasałam sobie z 20 minut.

MISKA:

Apetyt wrócił, wymiotowanie na szczęście przeszło.

płyny: woda, skrzypopokrzywa, zielona herbata, mięta
warzywa: ogórek kiszony, fasola szparagowa, pomidor
suple: witamina C

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Zamówiłam hantle i obciążenie 40 kg. Mikołaj mi przyniesie. Mam nadzieję, że paczka jutro dotrze.

Mam pytanie co do treningu dla początkujących. Minęły 2 tygodnie, jak robię 3 obwody. Dodać kolejny obwód, czy pociągnąć jeszcze te 3 obwody kolejny tydzień? I czy jeśli dodam kolejny obwód, to po ile powtórzeń? 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Waga: 53kg--> 51kg-->51kg
biust: 90--> 89cm-->87cm
pod biustem: 80-->77cm-->77m
talia: 74-->72cm-->72cm
pepek: 80--> 77cm-->77cm
biodra: 90-->87cm-->85cm
lydka: 34-->34cm-->34
noga: 56--> 56 cm-->55cm

Zmiany kosmetyczne albo brak...

Szefowe, jak myślicie, jakieś zmiany w diecie, treningu? Właśnie kurier dzwonił i jedzie sprzęt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
poczekaj chwilę, zobaczymy za tydzień jak już podkręcisz ciężary na treningach. Możesz dodać też 5min do aero po treningu.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-12-06 09:35:17

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Dziękuję Arphiel, że mnie śledzisz i pomagasz. Czynnikiem hamującym spadek może być też stres związany z rodzinnymi sprawami. Na szczęście już niedługo to się zmieni, koniec z toksycznymi ludźmi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od zera do bohatera po ciąży - DT

Następny temat

DT[masa] / Franii

WHEY premium