SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy zachowaniu mięśni jaki suplement

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Hej, mam takie pytanko. Mam trochę tłuszczu ale generalnie poprzez częste treningi mimo średniej diety udało mi się zrobić trochę mięśni. Czy jest możliwość pozbyć się tłuszczu ograniczając przy tym stratę mięśni?

W tej chwili mam dobrą dietę i średnio tracę 1,5-2 kg na tydzień. Od przyszłego tygodnia chcę wrócić do siłowni. Czy jest jakiś sposób lub suplement pomagający uzyskać porządny przeze mnie efekt?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie każdy bowiem odczuje jej działanie na taką skalę. Niemniej jednak warto ją stosować, gdyż może nieść za sobą wiele korzyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Odpowiednie odżywianie, jak nie dasz za dużego deficytu to ok, mozesz dać bcaa, kreatyne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Potem wrzucę jako taki opis diety może to coś da. A trening tylko siłowy czy dodać kardio do niego? I z tych dwóch, który lepiej? Bo ostatnio gorzej z kasą, a wolę nie przesadzać ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Cardio na początek zbedne, później jak już będziesz potrzebował większej aktywnosci to dodadasz, z w/w kreatyna, w stałej suplementacji 5g dziennie za pół kilo dasz 30-40 zł

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
To jak 5g dziennie to może bym wziął jablczan z treca? Starczy na długo a lubię ten arbuzowy smaczek :D. A kiedy i po ile brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj 5g po treningu, w nietreningowy jak masz to kiedy chcesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
A lepiej mono czy jablczan przy redukcji? Oraz pyt nr 2 czy tabletki też sa ok? Bo łatwo się je transportuje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak wolisz, tabletki, kapsułki ok, ale zawsze wyjdą drożej cenowo, jak nie chcesz transportować kreatyny na siłownie to daj po powrocie do domu, nie musisz od razu po zejściu do szatni brać kreatyne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Skoro nie jest u Ciebie zbyt dobrze z finansami, to skup się na diecie a nie suplementacji. Nie bardzo rozumiem stwoerdzenie, ze obecnie tracisz 2kg tygodniowo a treningi zaczniesz niebawem. W tskim razie nie trenujesz obecnie? Tracisz niestety głównie mięśnie w takiej sytuacji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Nie chodzi o brak finansów jako takich. Chodzi mi o to, jak w przypadku kolegi, który traci po 120-200 zł miesięcznie na suplementy. Nie jestem po prostu w stanie aż tyle wydawać regularnie :). Co do pomiarów wyszło, że na razie trochę tłuszczu zeszło, w pracy trochę chodzę itd i może to pozytywnie wpływa. Generalnie różnica wyszła tylko na tłuszczu - około 3 kg.

Co do diety wygląda mniej więcej tak z ostatnich 3 dni, ale co do kaloryczności i makroskładników nie jestem w stanie odpowiedzieć.

I Kanapka z pasztetem i surówka z pomidora
(3kromki,pasztet 40g,pomidor,cebul,olej)
II MAKARONOWA SAŁATKA Z KURCZAKIEM
(makaron pełno. cebula, pierś z kurcz. Pomidor
Pesto papryka czerwona 20g)
III GRAHAMKA Z SZYNKĄ I OGÓRKIEM
(bułka, szynka drob. ogórek kiszony)
IV UDKO Z SURÓWKĄ Z JABŁKA I PORA, RYŻ
V Kanapka z szynką drob. I pomidror

I jajecznica, pomidor, chleb
II Kanapki z serem i ogórkiem zielonym
III Grahamka, szynka drob. rzodkiewka
IV Udko, ryż, buraki
V Frankfuterki, ogórek konserw., chleb, keczup

I Jajko, rzodkiewka, chleb
II Sałatka z tuńczykiem i pomidorami, chleb
III Koktajl jabłko+gruszka, łyżka płat. kukurydz.
IV Pizza z patelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Oraz dodatkowe pytanie, w razie czego jakie BCAA i kreatyna najlepiej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja proszę o ocenę moich wyliczeń

Następny temat

Nocne zmiany w pracy ( pytanie odnośnie odżywiania )

WHEY premium