SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Czy od nadmiaru ćwiczeń , moje mięśnie mogą ulec redukcji?
Robię codziennie 30 x 5 kg hantle 20 pompek 40 brzuszków + boks , gra w piłkę i inne różne dyscypliny i mam obawy co do tego czy nie za dużo robię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie bój się od takiej aktywności nic nie popalisz.
30x5 hantle nic nam nie mówi.
Poza tym masz 15 lat i się rozwijasz cały czas, się rozrastasz, tylko tzreba zadbać o odpowiednie odżywianie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
30 powtórzeń na 5 kg hantlach , wcześniej było 20 powtórzeń na 10 kg ale postawiłem na ilość nie jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tylko co tymi hantelkami robisz, bo z nimi ćwiczeń to jest od groma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Standardowe góra-dół na podpartym łokciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
I właściwie to tyle , bo każda partia ciała rozwija się w podobny sposób nie odstając od innych. Jedynie na co mogę po narzekać to balans siły między prawą a lewą reką , gdzie ta druga jest silniejsza chociaż jestem praworęczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Czyli hantelką robisz uginanie w oparciu o kolano, potrenujesz z czasem się dysproporcje wyrównają, pomyśl o treningu całego ciała a nie tylko pompki brzószki i uginanie na biceps

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Jeśli napisze mi Pan jakie ćwiczenia najlepiej zaowocują to zaczynam od zaraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jest fajny filmik jak trenować w domu bez sprzętów

Na poczatek spokojnie wystarczy
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Mając taką aktywność fizyczną i nie dojadając a zwyczajnie mówiąc głodząc się to możliwe że popalisz mięśnie a przy okazji można mieć problemy z hormonami.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piwo a kalorie - proszę o zakończenie mojego niekończącego się dylematu

Następny temat

Dieta dla ektomorfika - do oceny!

WHEY premium