SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, problem z brzuchem.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam. Przeczytalam juz pare wniosków, ale moja wiedza nie jest usystematyzowana. Waże 64 kg i mam 168 cm wzrostu. Z obliczeń pewnej maszyny mam AZ 30 % tłuszczu :( chce to zmienic. jem 5 posiłków. Na śniadanie kromka chleba z białym twarogiem/chuda wędlina i warzywa, na II sniadanie owoc z jog. naturalnym i otrębami, obiad - chude mieso ok 150g i warzywa, podwieczorek jak II sniadanie i kolacja - warzywa + jakies białko. ćwicze 4 razy w tyg ; I dzien ; plecy, rece, klatka, brzuch II dzien aeroby okolo godziny, III dzien nogi i brzuch, IV dzien aeroby. Polecacie jakies spalacze ? Chce zmniejszyć zawartość tłuszczu do jakiś 20%. wyrobic lekka rzezbe... co robić ? pozdrawiam. czekam na odpowiedzi i pomoc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
widziałam rozpiska nieczytelna a te cięzarki to lzejsze niz niemowlak po urodzeniu
zobacz jak laski daja rozpiski z nich mozna cos wnioskowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj regulamin działu i zmodyfikuj dietę na podstawie informacji zaczerpniętych z niego. Nie ma sensu dorzucać spalacze, gdy dieta jest marna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Diete ukladała mi dietetyczka.. I wiedziala ze bede cwiczyc.. wiec myslalam ze jest ok.. zaraz poczytam i spróbuje zmienic tą diete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bądź zaskoczona, tacy są dietetycy dzisiaj.
Poczytaj i napisz co wymyślisz. Wypełnij też ankietę zawartą w regulaminie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
diety od "dietetyków" to moge obudzona w nocy cytowac
20% bedzie ciezko, ale sie da, tylko pracy i porządnej diety potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Poprostu w głównej mierze chce wyglądać lepiej. Nie są dla mnie ważne liczby, ale to jak sie czuje :) co do ćwiczen to jak pisałam :) ale w dietach przeraża mnie to liczenie.. ile co ma białka, tłuszczy i wegli..;/ to mnie rozwala na starcie..



Wiek : 21
Waga : 64
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) : 96
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 75
Obwód na wysokości pępka : 83
Obwód bioder (3): 93
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55
Obwód łydki : 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : chyba nie ma takiego ;d hahha
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 4 razy w tyg siłownia, 2 siłowe + aeroby, 2 aeroby, w czasie wolnym jakieś ćwiczenia z jilian albo ewa chodakowska :)
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka albo jakiś twarożek z kromka chleba
Co lubisz jeść na obiad : mięsko chude + warzywa
Co jako przekąskę :owoc
Co jako deser : jogurt z płatkami, migdałami, albo owoc
Ograniczenia żywieniowe : niedawna dieta.. i boje sie ze przytyje
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : niskokaloryczne


Dlatego własnie licze na pomoc.. bo kompletnie sie w tym gubie.. nie wiem gdzie sie zglosic o pomoc, a zalezy mi na tym, żeby czuc sie dobrze. w ciagu 9 mscy na własnej niskokalorycznej diecie ok 1200 kcal schudlam 30 kg, nie jadam ziemniakow, ryzy, makaronów. A teraz boje sie wszystkiego wrzucic z obawy przed tyciem... Wydaje mi sie ze jem sporo bialka bo dziennie wychodzi ok : 200 g chudego twarogu lub 100 g + 2 jajka, 2 małe jogurty naturalne i ok 250 gram chudego miesa, zazwyczaj drób. z węgli są warzywka do sniadania, obiadu, kolecji, na II sniadanie i podwieczorek cukry proste z owocow, do tego dochodza jakies otreby...

Co na poczatek zmienic ? Macie jakies proste gotowe plany ? abym mogla przejrzeć ?
Mój organizm potrzebuje do zycia ok 1400 kcal, wiec ok ilu powinnam jesc zeby jeszcze troche schudnąć ? między 8-10 kg mysle ze 55 kg byloby optymalne dla mojego wzrostu.

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
W programie obliczyło mi że zjadłam dziś około 1200 kcal ( byłam pewna że wiecej ;P) w tym białka 78 g, tłuszcxzy 58 g i węgli 76 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
lektura zaliczona. węgli powinnam mieć minimalnie więcej ok. 90 g. bo mam problem z tłuszczem wokół pasa.. Jak z białkami ? Tłuszcze w mojej diecie pochodzą z tego co widze z jakiś sosików, mięsa i oliwy z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wegli powinnąs mieć 130g minimum to juz jest mało dla osoby ćwiczącej
bialko tez ok 130g reszta tłuszczu i podnies kalorycznośc do 1700kcal i wpisuj swoje treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Dziękuje za radę :)

W poniedziałek ćwiczyłam ręce plecy i klatkę. Zazwyczaj cwiczenia po 3 serie x 15-20 powtórzeń,
we wtorek było 45 min kardio - 25 min biegu, 20 minut rower
dziś mam przerwę
jutro robię nogi, pośladki i brzuch

Póki co tyle.. I jeszcze pytanie czy aby spalić tłuszcz trzeba ćwiczyć ok 6 treningów w tygodniu ? w tym 2 siłowe ? czy mniej ?
Bo spotykam się z różnymi opiniami..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>> KONKURS NA SPORTOWĄ FOTKĘ <<<<

Następny temat

Syli DT/foto: 24,41

WHEY premium