SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZWALONY METABOLIZM / dieta redukcyjna - HELP !!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ehh oj my tu propagujemy wszystko co najmniej przetworzone czasem możesz zjeść ale hmm zastanów się co lepsze dla zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
Wiem o tym ale nie chce popadac w przesade Bo jak zaraz zaczne tak wszystko eliminowac to sie bede zywic powietrzem

Mam pyt. dot. kawy- przyzwyczailam sie ja pic codziennie rano na czczo ,czy to dobry pomysl ?(pije ja z odrobina mleka 2%) bez cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
pij ale nie na czczo :)ta powietrzem, chyba się przeceniasz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
hehehehe
Zaraz ide zjesc sniadanie : owsianka
- platki ows.(nie blyskawiczne)
- 30g banana
- otreby
- serek homo naturalny
-cynamon


moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
myśle że ok tylko dodaj tam też źródło tłuszczy np. orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
juz mi sie skonczyly ale dzis dokupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
a te otrby to pszenne?? czy jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
chyba tak...
kowal czy mogłbyś mi napisac hmmmm swoja liste zakupow? tzn. co zazwyczaj kupujesz z produktow spozywczych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588

no tak zgrubsza bo dużo tego, ale rzeczy bez których się nie obejde na codzień to:

platki owsiane zwykłe
ser twarogowy chudy
miecho ( wołowina, cielencina, jagnięcina, cyc, ryba)
kasza gryczana ryż brązowy makaron razowy chleb pełno ziarnisty razowy itp.
woda mineralna nie gazowana
otręby pszenne :P
oliwa z oliwek
zielona herbata
warzywka
owoce
suszonych owoców nie kupuje susze sam :P
orzechy mam od rodzinki xD

no to raczej tyle :P wczoraj sobie zrobiłem przecier z pomidorów :P dodałem przyprawy czosnek cebule i wyszedł mi za***isty ketchup xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
dzieki
Ja kupuje podobne produkty, ale za twarogiem nie przepadam wiec kupuje więcej serkow wiejskich,jogurtow nat. i serkow homo.
A co do tego ketchupu to musze sprobowac, bo normalnego nie kupuje.
Ja robie czesto sos jogurtowy- jogurt nat.+ pieprz i inne przyprawy+ czosnek- super

Wlasnie! A co z grysikiem? czy moge zjesc na sniadanie kasze na mleku? czy raczej nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz a mój brzuch i tłuszcz.

Następny temat

dwa tygodnie ostrego treningu

WHEY premium