SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROTACJA PIŁKI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 570
Witam możecie mi wytłumaczyć jak powinien wyglądac strzał tak jak np. strzela C.Ronaldo piłka w powietrzu skręca i nagle opada jak tak strzelić ? to zalezy od siły czy raczej od techniki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
Cóż, udało mi się uderzyć tak kilka razy, ale raczej przez przypadek ;p. Żeby tak uderzyć, musisz ustawić jedną stopę równolegle do piłki, a drugą kopnąć ją tym miejscem, gdzie są sznurówki, wtedy powinna polecieć bez rotacji, a potem gwałtownie opaść. Musisz wykonać taki ruch, jakbyś chciał "skosić" trawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 570
ale jest duże prawdopodobieństwo że faktycznie tą trawę skosze :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
uderzasz prostym podbiciem i noge tak jakby pchasz w lewo i wtedy tak leci mi sie tak udaje raz na 5 szczałów ale nie umiem tego wytłumaczyć jak ja mam wsłaśną technikę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
No właśnie mi też trudno to wytłumaczyć. Wyszło mi kilka razy i mniej więcej wiem o co chodzi. Trzeba próbować a na pewno kiedyś wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 570
ok dzięki macie po SOG'u ale teraz ostatnie pytanie od czego ten strzał zależy ? od siły strzału czy od techniki ? a może 50 na 50 ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491


fot 1

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491


https://www.sfd.pl/Jak_Rotacja_-_Dwa_Pytania.-t416153-s5.html
W TYM TEMACIE MASZ WSZYSTKO----> https://www.sfd.pl/rzuty_wolne_c.ronaldo-t503012-s4.html

nie MUSISZ miec nie wiadomo jakiego kopyta wiec raczej od techniki,skomplikowany strzał jakby taki nie był to wszyscy by tak ładowali bramy jak CR

fot 1 by kuba19934

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2009-07-18 11:32:15

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 570
SCORPION 9 jesteś za***isty :D:D dzięki za te foty które pokazują co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
czy mogłby ktoś wytłumaczyc troche te rysunki bo cos nie kapuje...:D
w pierwszym te wszystkie rysunki stopy to ułożenie prawej nogi przy strzale czy moze te 3 ktore sa w rzedzie to ułożenie lewej stopy???
a ten drogi rysunek to juz wogole... full tlumaczenie mi potrzebne:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 570
Fryco_ wszystko masz idealnie narysowane pierwsze dwa rysunki ustawienia stopy są ok a trzeci juz nie pierwszy przedstawia uderzenie piłki wewnętrzna częscią stopy a drugi ze śrudstopia trzeci jest z fałsza i jest zły :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy trening

Następny temat

Przeniesienie umiejętności na mecz

WHEY premium