SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REfLEkSJA NA TEmAT STRONG MAN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
mam taka refleksje... otoz wg mnie glupota jest zostac strong manem bo na starosc sie bedzie kaleką. no a niektorzy uwazaja:"na jaka starosc?!!" -jak oni nawet starosci nie dorzyja! itp.
ja tez tak uwazam, jakby tak przerzucac tony zelastwa, to chyba sie poszzegfolne czesci ciala wyrabiaja, jak u maszyn. u maszyn mozna je wymienic, ale u ludzi NIE!!!! wiec miec ponaciagane sciegna, miesnia i chore stawy-wole nie. chce cwiczyc ale dla wlasnego wygladu i sylwetki, dla siebie a nie dla slawy i pieniedzy za to, ze na starosc bede kalaka i na wozku jezdzil bo kregoslup juz nie wytrzymal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Siłacz wejś wyjdź z tego działu, pewnie masz ze 20 lat a osiągniecia masz o połowe gorsze ode mnie, także nie groź Mi:) A poprostu nie wypisujesz głupoty , bo Ty nigdy nie zostaniesz Nim, nie jest Ci to pisane i poprostu jetseś za słaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Twoje refleksje nie ida w parze z nickiem. Wpisz sobie antysilacz. Ludzie zawsze beda robic to co ich pasjonuje, pociaga, bez wzgledu na to czy to sie komus podoba, czy nie. Nie masz zadnego hobby, pasji? Nie wiesz na czym to polega? I zwroc uwage gdzie, ze jestes na forum Strongman. Tu spotykaja sie ludzie, ktorych to pasjonuje a nie odstrasza.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-09-17 16:18:31

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
nie nie ty tego nie rozumiesz, chodzi mi o zdrowie strong mana. niech sie wypowiedza jeszcze inni i metrowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Silacz widze ze chiales sie swoimi swietnymi refleksjami z nami podzielic i zarobic pewnie kilka sogow......to jest jak z dopingiem brac czy nie brac.......co bedzie teraz a co za 15 lat.....wogole uwazam temat za bezsensowny......rownie dobrze zdrowie moga miec styrani kulomioci itp. ale czy kogos to interesuje poza wlasnie zawodnikami??NIE wiec jescze raz podkresle, że sądze iż bez sensu jest rozpatrywanie tego typu tematow.....
pozdrawiam i życze dobrych wynikow na silce

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Film bo film, ale tekst byl dobry:
"
- Ten Tesalczyk, z którym masz walczyćto największy człowiek jakiego widziałem. Nie chciałbym stanąć z nim do walki.
- I dlatego nikt nie zapamięta twojego imienia.
"
Wiec cwicz dla swojego wygladu narcyzie, nic nie poswiecaj, twoj wybor i twoja sprawa, ale nie potepiaj tych co poswiecaja sie chodzby dla nadziei, ze zaistnieja w tym Sporcie.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
pewnie !!!po co sie zastanawiac co bedzie za 15 lat,po co sie uczyc,pracowac oszczedzac,rozwijac firmy?po co jak to nikogo nie interesuje....ale to mityczne 15 lat nadejdzie.....i co wtedy?
troche to jak z bajki o swierszczyku i mrowce....
powazna krotkowzrocznosc.....: ale nie ma co sie martwic:dopiero za 15 lat....
a 15 lat nadejdzie bardzo szybko..wystarczy mrognac kilka razy i sie obudzimy starsi o 15 lat....
fajne przebudzenie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
no wiecie, ja wole pozyc dlugo i miec miesnia, a nie 60 lat i kaleka a moze smierc. a wiecie jak sie maja do tego watroba i trzysustka? setki odzywek suplementow a moze sterydow. watroba zajechana na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
masti i siłacz321 o czym Wy tu kurna rozmawiacie? Czy Wy nie pomyliliscie przypadkiem forow? Macie w ogole jakies pojecie o czym mowicie? Sorry chlopaki ale zyjecie w bardzo duzym bledzie... Ale nie mnie (jeszcze) to wyjasniac...

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-09-18 00:36:20

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
dobra przyznaje trzeba sie martwic tym co bedzie ale jedynie swoim zyciem a nie strongman....to kazdego indywidualna sprawa co robi z reguly oni sa juz dorosli i wiedzą co robią i co biorą i co przez to moze ich spotkac w przyszlosci a wedlug mnie nie ma sensu rozpatrywac ich przyszlosci tylko wlasna przyszlosc.....
pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Widzce, ze posta zalozyl ktos kto w ogole nie ma pojecia o sporcie. Kiedy bylem sprinterem widzialem wiecej kontuzji wsrod lekkoatletow niz u strongmanow. A pilkarze? Oni non stop przechodza jakies operacje. Tak mozna mnozyc i mnozyc.
Moj kolega, ktory ma specjalizacje rehabilitanta (nie pamietam, jak to sie fachowo nazywa), miedzy innymi od spraw stawowych, zawsze podkresla, ze moje stawy sa w bardzo dobrym stanie, czego nie moze powiedziec o mlodych 20-letnich ludziach. Oczywiscie, kontuzje sie zdarzaja, ale w kazdym wyczynowym sporcie jest to normalna sprawa.
Bedac na silowni obserwuje cwiczacych amatorow i tu dopiero widze jaka ci chlopacy robia sobie krzywde, a do tego nieumiejetnie faszeruja sie srodkami farmakologicznymi.
I jeszcze jedno, nie martw sie o strongmanow. Uwierz mi, kazdy z nas mysli o swoim zdrowiu nawet o tym za 15 lat. Historie, ktore kraza o strongmanach w wiekszosci wyssane sa z palca i przekazywane przez takich laikow jak Ty.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321
no wiesz metrowiec, dzieki za odpowiedz w tym poscie. a tak naprawde to moze kiedys bylem laikiem, no a teraz juz duzo pocztytalem.......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do Oceny , Porady

Następny temat

Strong Man Niedziela Piła Wielkopolska

WHEY premium