SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie śniadania :)?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
Witam

Właśnie jestem po śniadaniu, robie je w nastepujacy sposob:
250g jogurtu naturalnego 0%
60g płatków górskich
20g rodzynek
10g orzechów włoskich
20g siemia lnianego
10g chudego twarogu

wszystko sobie mieszam i wpiepszam :) bardzo pożywne :) ale mam pytanie odnosnie płatków górskich:
Czy mogę je przed tym posiłkiem spażyć we wrzątku żeby były bardziej miękkie?? Czy nie stracą wartości odżywczych? Dobre to śniadańko? bo jak zrobie w taki normalny sposób to są twarde i się nieprzyjemnie je.
N

pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Tak, teraz wyglada to zdecydowanie lepiej A co do monotonnosci, to urozmaicaj sobie, w jeden dzien owsianka i reszta tak jak napisales tutaj, a na drugi moze byc przykladowo jajecznica + oliwa z oliwek + chleb razowy. Oczywiscie wszystko ulozone tak, aby dzienny bilans sie zgadzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Spokojnie mozesz je spazyc, nic sie z nimi nie stanie. A co do sniadania to za malo bialka, dodaj twarogu Oczywiscie wszystko tak, aby bilans sie zgadzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
sog dla Ciebie a jeśli chodzi o białko to jest 25g to mało? jeśli tak to po tym sobie bym jeszcze jajko wpiepszył :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
jak scoooby, mozesz dodac wiecej twarogu, te 25g bialka to wiekszosc roslinne wiec nie zaszkodzi uzupelnic zwierzecym

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
dobra to dam 25g twarogu no i wpierdziele se jajko jeszcze po? dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
walnij sobie jedno cale jajo plus ze dwa bialka jajkowe, lub jesli dasz rade zmieszaj to z papka sniadaniowa

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9121
Pomysł dobry,ale w tym wypadku musisz wliczyć tłuszcze z żołtka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Jak wciśniesz to jajko w siebie to spoko- ja bym dał więcej orzechów bo troche mało tłuszczu.

Co do białka to możesz jajko albo twaróg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
a możecie mi zapodać jakieś ciekawe pomysły na śniadanie, bo wydaje mi się że z tym moim długo nie pociągne bo ciężko mi to wchodzi :/ a jajko spokojnie zmieszcze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
też tak myślałem jak zacząłem jeść owsianke, obecnie nie potrafie bez tego dnia zacząć, nawet w wigilie rano zjeść musiałem owsianke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
to ile trwała taka niechęć? bo to moje danie nie jest słodkie i w sumie to siemie lniane tak dziwnie mi wchodzi :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD do OCENY:)

Następny temat

Wpc w diecie??

WHEY premium