SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
witam,
Trenuje w akcji trening cykliczny - jestem początkującym(wlasnie zaczynam pierwszy cykl masowy). W starej cyklicznosci przeczytalem, ze zalecaja tam bialko (ale nie serwatrkowe). Wlasnie wybieram sobie produkt ktory kupie i mam kilka pytan:li

1. czym sie rozni bialko od bialka serwatki (z tego co sie doczytalem miedzy wierszami w roznych postach to serwatka jest lepsza ale mniej trwala - czy jest jeszcze cos)

2. Michail zaleca kupno bialka typu egg lub mieszanki i teraz pojawia sie pytanie - czy Olimp System Proteina jest mieszanka - czytam opis tego produktu ale chyba jeszcze za ciemny jestem aby to zrozumiec.

3. Ktore bialko lepiej wybrac Olimp System Proteina 80 czy Olimp 80 Egg. A moze jeszcze cos innego? (oczywiscie majac na uwadze ze ma to byc zwykle bialko lub mieszanka ale nie serwatka)

z gory dzieki za odpowiedz
i sorki ze banalne pytania zadaje ale kto pyta nie bladzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
1. czym sie rozni bialko od bialka serwatki (z tego co sie doczytalem miedzy wierszami w roznych postach to serwatka jest lepsza ale mniej trwala - czy jest jeszcze cos)

bialko do bialka serwatki? dziwne pytanie bialko serwatkowe (wpc,wpi) to wysokiej jakosci bialka ,ale bialko to bialko jak chcesz kupic jakas odywke to polecam raczej mieszanine np.(serwatka,jajo- sp 80 ) lub cos droszego (wpc,wpi,kazeina-msxpro esn)

2. Michail zaleca kupno bialka typu egg lub mieszanki i teraz pojawia sie pytanie - czy Olimp System Proteina jest mieszanka - czytam opis tego produktu ale chyba jeszcze za ciemny jestem aby to zrozumiec.

Jak wyzej dokladnie sp80 to mieszanina ,ekonomiczne dobre bialko

3. Ktore bialko lepiej wybrac Olimp System Proteina 80 czy Olimp 80 Egg. A moze jeszcze cos innego? (oczywiscie majac na uwadze ze ma to byc zwykle bialko lub mieszanka ale nie serwatka)

Zalezy od kasy jak masz duzo to polecany msxpro jak mniej to ekonomiczne dobre bialko sp 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
dzieki bardzo za szybka odpowiedz... oczywiscie sog za pomoc.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja sam robie sobie mieszanki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
tez bym sobie sam robil ale jakos nie moge tego potem w siebie zmiescic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
eee przesadzasz :D
kupuje sie tania soje (jak musisz oszczedzac) - izolacik

do tego dobry (smakowo) WPC
i masz uniwersalna kombinacje

jak dodasz do tego kazeine to masz SUPER uniwersalna mieszanke - calodobowa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
no w sumie to moge tylko co to jest wpc i jajeczna i gdzie to kupic:)
mam nadzieje ze sobie ze mnie jaj nie robicie bo sie na tym nie znam... jeszcze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
maszracjie ,przekonuje sie do soij ale ten smak ,nie robim sobie jaj kup sobie np. vitalmaxa 80 wpc do tego izolat soji np.olimap i kazeine np.olimpa i mieszaj jak ci wygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
w sumie to o tym nie pomyslalem:) nie glupie. sog za pomysl leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ztym ze np. nanoc dal bym np. 20g soji i 20g kazeiny ,a ww ciagu dniapodstawa bylo by wpc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase - suplementacja

Następny temat

WZW B

WHEY premium