SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dot. treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Mam 18 lat i jestem ektomorfikiem (o ile dobrze pamiętam, chudy wysoki, szybki metabolizm, duże problemy z przybraniem masy). Na siłowni dopiero zaczynam, stosuje gainer. Na siłownię chodzę 2 miesiące.
Mam naprawdę duży problem z przybraniem jakiejkolwiek masy, tej tłuszczowej oraz mięśniowej. Jem naprawdę dużo, nawet do 8000-9000 kcal dziennie. Duże porcje jadam na śniadanie obiad i kolacje, między posiłkami cały czas jem drobniejsze rzeczy. Na siłownię chodzę 3x w tygodniu, robię po FBW (po 3-4 ćw na każdą partie, chodze tylko 3x bo trening=spalanie kcal na których mi zależy.) Diety nie mam, staram się jeść po prostu dużo i z odpowiednią ilością wartości odżywczych ( przewaga węglowodanów, ale nie brakuje również białka i tłuszczów ) przez te 2 miesiące przytyłem 2-3 kg. Aktualnie ważę 65kg. Właśnie tego dotyczy moje pytanie, nie za mało przytyłem jak na taką ilość pożywienia? I czy dobrze robię że chodzę tylko 3x w tygodniu na siłownię?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
Wrzuć jeden przykładowy dzień do dziennika posiłków i zrzut wrzuć tutaj bo 9000kcal to są ogromne ilości więc wątpię żebyś tyle zjadał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Przez jakiś czas liczyłem kcal, ale okej dziś policzę i wrzucę przykładowy dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
3x w tygodniu wystarczy, pomimo że siłownia spala kalorie to tzreba trenować, bez bodźca w postaci treningu mieśnie się nie ukształtują.

Liczenie dzisiejszego dnia to słaba opcja sa święta, lepiej na tygodniu przedstaw nam to co normalnie zjadasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
9 tys kcal ? Chyba Cie poniosło.

Jeśli nie rozwijasz się wcale przy ilości rzędu 3-4 tys to znaczy, że możesz mieć coś namieszane w hormonach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Kcal licze przy pomocy "fitatu" więc to nie jest mega dokładne, poczekam jeszcze 3-4 miesiące, może organizm jeszcze nie przystosowal się żeby tyle przyswajac. Jak nadal nie będzie efektów, przynajmniej tłuszczowych to udać się do lekarza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg długodystansowy czas

Następny temat

Kulturystyka kiedys i dzis

WHEY premium