SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie apropo opuszczenia treningu...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam.

Mam do was pytanie :

Aktualnie trenuje systemem :

PON : klata , biceps, przedramie
WT: nogi , łydka
ŚR : ----------------
CZW : barki (przód i bok) , triceps , brzuch
PT : tył barków + plecy + kaptury
SOB : ---------------
NDZ : ----------------

i teraz moje pytanie co zrbic kiedy z jakichs tam przyczyn niezaleznych odemnie opuszcze ktorys trening ...powiedzmy PIĄTKOWY (i w weekend też nie pocwicze) ... wtedy w poniedzialek powinienem zrobic plecy i potem pominąć klatke i biceps i przejsc do nóg czy jak ? Chodzi mi o to po prostu ze jesli ktorys trening w tygodniu mi wypadnie to zaburza mi cały plan i nie wiem jak postepoiwać dalej

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Zapomnij o tym opuszczonym treningu i jedź dalej tak jak masz rozpisane. Nie ma co kombinować, jak np. wypadną Ci plecy z jakiegoś powodu to za tydzień doj** je mocniej niż zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
No ale z drugiej strony taz z 2 razy w miesiacu mi jakis trening wypadnie....no to jesli go pomine to moge np jakas parte miesniową nawet 2 razy w miesiacu tylko robic ...to troche chyba za malo :) :) Nie wiem zupelnie jak to ogarnąć

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Nie zawsze im więcej tym lepiej. Jak masz problemy czasowe rozpisz sobie 3dniowy PPL , gdy trening Ci odpadnie łatwiej go będzie nadrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
no wlasnie jechalem takim osttanio przez dluzszy czas...dlatego teraz wybralem 4 w ramach progresu

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Niekoniecznie potrzeba więcej treningów do progresu. Pokaż ostatnio robiony trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli takie sytuacji nie będą się powtarzać to opuszczając trenuj normalnie; jak już w pierwszej wypowiedzi udzielono Ci odpowiedzi.

w przeciwnym razie namieszasz tak że bedzie to trening bezładny- musiałbyś od nowa dostosować dni gdyby się to przesunęło.


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-10-15 20:06:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
raz na jakis czas wypada mi taka sytuacja (mniej wiecej z 2 razy w miesiacu) że z przyczyn 'wyższych' musze danego dnia opuscic trening wiec wtedy rozumiem , że ten treningu opuszczam i nie nadrabiam go w najblizszym kolejnym dniu treningowym tylko jade dalej tak jakby nic sie nie stalo i robie go w kolejnosci normalnej?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nadrobić raczej się nie da... jednak te opuszczenie nie są a z tak rzadkie- proponuje więć jakoś przewidywać te sytuacje i modyfikować program wedle tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa+siła rozpisana przez kulturyste

Następny temat

shitman - 18 letni Herkules w naturalnej drodze na scene - gorczyca&halffaping power!

WHEY premium