SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost masy mięśniowej w wieku 14 lat.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Cześć.
Chciałbym trochę 'przypakować' na brzuch oraz biceps.
Mam 14 lat , mój wzrost to 183 cm i ważę 68 kg.Od września schudłem około 7 kg bez żadnej diety ( mniej komputera , więcej grania w piłkę , bieganie itp.) Narazie robię A6W , jestem przy 14 dniu ale zbytnich efektów nie widzę. I może to dlatego że mam trochę tłuszczu na brzuchu ? Chciałbym jeszcze przypakować w łapy.. Czasami robię ćwiczenia takie jak pompki itp. ale zbytnich efektów nie widać. Co mi doradzacie ? Jakieś ćwiczenia dla mnie na brzuch i ręce ? Proszę nie pisać że mam jeszcze czas ponieważ w następne wakacje chciałbym jakąś wyglądać :)
Proszę o napisanie diety ( przez te 2 tygodnie co robiłem a6w często jadłem ryż z mięsem i serek wiejski , czuje że brzuch jest mocniejszy ale efektów nie widać wizualnych )oraz ćwiczeń i czy opłaca mi się robić a6w ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Daruj sobie A6W.

Zacznij ćwiczyć całe ciało i rozwijać się ogólnie poprzez sporty zespołowe czy sztuki walki. Jedz odpowiednio, poszukaj w dziale Odzywianie w postach podwieszonych i poczytaj i zmieniaj stopniowo swoje nawyki zywieniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Od dzisiaj zacząłem chodzić na siłownię oraz wezmę chyba białko ;) Co mi doradzacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zacznij jeść jedzenie, nie proch.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek regeneracja

Następny temat

kulturystyka od 0 przy niepełnym zrowiu

WHEY premium