SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Mateusz ogolnie jak teraz pas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam, dostałem juz ostatnią paczkę przed zawodami.
Mam wszystko co jest nięzbedne do ostatnich przygotowań










Carbo będzie mi służyło do doładowania węglowodanów przed wyjsciem na scenę, myślę że będę go używał w ostatnim tygodniu
Białka będe używał do końca, ewentualnie odstawię na 2 dni przed zawodami.

BCAA i kreatyna będzie mi teraz bardzo przydatna aby się w cześci uchronić przed katabolizmem.Kilka dni temu chorowałem i byłem na antybiotyku przez 5 dni. Dzisiaj czuję się już nieźle i wygląd znacznie się poprawił ale to jeszcze nie to samo co przed chorobą. Naszczęście wyszedłem już niej więc teraz bedzie tylko lepiej.

Cardio kręcę codziennie, czasem nawet 2 x dziennie jak jest czas. Zostało mi 3 tygodnie aerobów dlatego muszę już polecieć z nimi na maxa, tłuszczu wiele nie mam ale ta choroba jednak troche mi czasu zabrała daltego postaram się nadrobić.

Dołożyłem też do suplementacji witaminę C. Przyjmuję jej prawie 2g na dobę żeby nie wystapiły jakieś komplikacje.
Najlepszym rozwiazaniem teraz było by latać w czapce zimowej i bechatce bo jestem bardzo czuły na zmiane temperatury ale troche głupio by to wyglądało hehe

Do diety dodałem juz manipulację węglami, ale dość drobną bo dokładam pół worka ryżu w dni nie treningowe, a z tych dni wypada zaledwie niedziela i czwartek czyli wielkiej wyżerki i tak nie ma

Czasami zwiększam poziom węglowodanów jedząc zupki chińskie






<joke>



Za tydzien zamierzam już zacząć pracę nad układaem dowolonym i troche popracować nad pozowaniem. Z pozowaniem nie ma lipy ,
bo zawsze mi to nieźle wychodziło. Troche będzie problem nad dobraniem muzyki bo planowałem zmiksować kilka utworów tak aby jeden fajny kawałek wyszedł. Jak dobrze mi to wyjdzie to nawet bedzie można powalczyć o nagrodę za najlepsze pozowanie , która sprzątnał rok temu TOmek Błaziak ;)

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-09-25 17:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
A czy mógł bys opisać swoja dietę podczas przygotowań do zawodów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nie mozemy sie w takim razie doczekac filmikow z tego pozowania (noi z przygotowan do niego )

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
Ciekawe jaki utwór wybierze Mateusz ? hmm


doszły do mnie słuchy,że miało to być coś z repertuary
Smerfne Hity,ale to tylko na treningach

można by dać coś z disco polo np.power play - suknie kolorowe,ale publiczność zacznie tańczyć


nie mówiąc już o tej nucie : http://jaramsie.pl/2l8spra_4kr98b#postbox 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Chłopaki ja Was widzę w sobotę na Wyciskaniu Sztangi w Lublinie

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
To chyba do mnie i Mateuszka

Jak szef zaprasza to oczywiście będziemy ;*

prawda Mateusz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mateusz juz nie ma nic do gadania w takim razie
hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
Ma

ale coś czuje,że będzie na pewno

nie to co ja,100km do Lbn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
haha :) pewnie że będę , jak szef zaprasza to nie mogę odmówić ;)
Wpadnę na 100% ;)

No Krzychu musisz załatwić dojazd, Ciebie też tam widzę ;)

A filmiki z pozowania już w krótce !!!!!!!!!!!!! :)
Postaram się nagrać je u siebie na siłowni bo w Samsonie mam fajną salke w lustrach , przeznaczoną również do tego. Dobrze ustawione światło wiec dobrze będzie widac wszystko :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

WHEY premium