SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Witam szukam dobrej przedtreningówki bez dodatku kreatyny chce żeby mnie ostro pobudziło przed treningiem. Brałem już Sci-MX - X-Plode Hardcore super produkt bardzo polecam jednak na razie nie na moja kieszen i chciałbym dla porównania czegoś nowego. Chce spróbować Gaspari Super Pump Max podobno bardzo fajnie działa. Tylko teraz pytanie czy to zawiera jakąś kreatynę ? Polecacie ten produkt jak nie to co do podobnej ceny i żeby na prawdę kopało jak x-plode !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
a nie myslałes o produktach solo ? kofeina+arginina+beta alanina ? Bardzo dobre rozwiazanie dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Wole coś już gotowego żeby działało :) a i dodam żeby nie było to z jakimś spalaczem czy coś bo buduje masę. Mam nadzieje że ktoś wyrazi swoja opinie i coś poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Spróbuj znaleźć jeszcze gdzieś Show Time'a lub Scitec Pow3rd ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A co już brałeś? zależy Ci bardziej na pobudzeniu rozumiem? czy na pompie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Także polecam Iron Pump'a, świetny pre-workout ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Zalezy mi glownie na pobudzeniu jak napisalem w poscie wyzej. "Witam szukam dobrej przedtreningówki bez dodatku kreatyny chce żeby mnie ostro pobudziło przed treningiem." I cenowo zeby nie bylo drogo. Cos w granicach do 70zl zeby mnie to wynosilo miesiecznie. To co polecacie wyzej do najtanszych nie nalezy i bardziej widze ze piszecie o pompie a ja chce cos ostro pobudzajacego w przyzwoitej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja bym dal kofeine i argi solo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 501
Weź man Game Day. 1 miarka robi swoje nawet na mnie, gdzie mało jaka przedtreningówka dobrze działa. Żadnej kreatyny nie zawiera no ale droga jest. Nie żałuję wydanych pieniędzy na nią ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja - Dawkowanie

Następny temat

Suplement na stawy, jaki ??

WHEY premium