SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement na stawy, jaki ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18 lat

Waga / wzrost

66 kg/176 cm

Staż treningowy

ok. 10 miesięcy

Stosowane już wcześniej suplementy

Arthoblock forte (nic nie pomógł)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Witam

Mam problem z kolanami, przeszkadzają na treningu MMA i na siłowni oraz bolą mnie w ciągu dnia. Strzelają, nieraz nawet zarywają się, staję na nodzę i jakbym nogę złamał, nwm jak to opisać. Niestety także mam problem z łokciem, strzela mi często i mam problem przy robieniu klatki, tricepsu itp. muszę używać małych ciężarów bo inaczej bardzo napie**za. Mam pytanie do was jaki suplement na to kupić ? Zastanawiam się nad :

- Animal Flex
- Trec Joint Therapy
- Flexanovi (apteczny)
- Vitalmax Artrox

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi, Pozdrawiam ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Tzn. do diety już wprowadziłem olej lniany i żelatyne, tylko nwm, ile doradzacie tej żelatyny dziennie sporzywać ? A z supli to cissus lub animal flex na razie żeby "uleczył" mi stawy, a następnie glukozaminę profilaktycznie będę brał.

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Żaden z tych które podałes, wałkuję się od dawna na forum że Flexit Drink z Nutrenda - kompleksowy produkt i wiele wiele pozytywnych opinii na forum. Niektórzy polecają jeszcze Boswelia Serata więc możesz te dwa produkty połaczyć jesli stawy masz już bardzo zjechane. Jeśli chodzi o flexita to ja sie nie bawie w 10 g na porcje, biore 20 i stawy są w świetnym stanie.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
flexit drink, animal flex lub bolsewia+cissus działają na pewno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
flexit drink fajny, ale według mnie i tego co mi trener mówił ona opiera się głownie na kolagenie. Mało ma w składzie gluzkozaminy i chondroityny. Sam doradzał mi Animala i Artroxa, w sklepie z suplami sprzedawca doradzał mi Joint therapy, ale oni tam mają przede wszystkim produkty trec'a i do tego on trochę drogo wychodzi, za to w aptece flexinovi. Sam nie wiem co wziąć, zależy mi by łokieć przede wszystkim wrócił w miarę szybko do formy, bo pod koniec miesiąca mam zawody z submission.

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2014-03-04 23:43:55

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
I tak wszystko wyjdzie mnie w podobnej cenie ;D A tak to brać coś profilaktycznie jak już wyleczę uraz ? Jeśli tak to tego Animal,cissusa, samą Glukozaminę czy co ? ;)

Ostatecznie ja na razie zastanawiam się nad kupnem Cissusa lub Animala'a. co brać ?

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2014-03-05 01:41:50

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1472
animal dobry, natomiast sam jestem zwolennikiem flexita, tańszy a efekty są po nim zadowalające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Cissus jak masz dostęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Flexit'a jakoś nie chce, dlatego zastanawiam się nad tymi dwoma(Animal vs Cissus).Ale widzę że każdy bardziej poleca cissus'a(i on sam starczy czy coś do niego dorzucić ?). A profilaktycznie będę brał albo glukozaminę i chondroityną albo flexita.

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Cissus wystarczy spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Okej dzięki, sog'a już dałem ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

które bcaa

WHEY premium