SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
Witam , potrzebuje porady kogoś co się zna na dietach , posiłkach . A więc zacznę od tego mam 17 lat wzrost 175 waga 90 kg na siłownię chodzę około 2 tygodni plan treningowy mam ułożony , chce trochę zrzucić kilogramów . Nie tylko zrzucić lecz zbudować mięśnie a kilogramy zrzucić . Z odżywek biorę kreatynę cm3 i spalacz thermo olimp . Proszę pomóż mi w zrobieniu diety najlepiej zrobić mi jakaś albo napisać co najlepiej jeść a czego unikać . Trening robię na masę chce zbudować mięśni ale też trochę zrzucić kilogramów aby zauważyć mięśnie nie dla publiczki lecz dla samego siebie żeby mieć lepszą motywacje chodź i tak mam dużą , trenuje 5-6 razy w tygodniu do tego bieganie , basen , rower a co do wyników to narazie po 2 tygodniach widze efekt w rękach już fajniej się te mięśnie napinają i chyba są trochę większe ; ) nie wątpie że jest tak z resztą ale pewnie są pod tłuszczem :( Z góry dziękuję za pomoc Marcin pozdrawiam :d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Poczytaj o diecie https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html i sprobuj ulozyc jakas i daj do oceny tu. Odzywki odloz bo bez diety i tak nie bedziesz mial efektow. Musisz wybrac co chcesz zrobic pierw bo nie da sie robic masy miesniowej i redukcji tluszczu jednoczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Albo masa albo redukcja. Ja osobiście bym Ci radził redukcje a później masę . Jak teraz w masę pójdziesz to ciężko będzie później zredukować ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rada co wybrać

Następny temat

Dieta pomoc :d

WHEY premium