SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc! dieta+ ćwiczenia a waga ani drgnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
rok temu wziełam się za siebie i z wagi ok 72 kg (przy wzroście 170 cm) zeszłam do 62 w ciągu ok 8 miesięcy (od kwietnia do grudnia). ograniczy~łam trochę kalorie, stara~łam się zapanować nad apetytem na słodycze, włączyłam warzywa, owoce i mięso gotowane/ grillowane. ćwiczy~łam też- początkowo aerobic raz w tygodniu, później 2 a nawet 3x na tydzień, przez cały czas dodatkowo rower raz lub 2 razy w tygodniu godzinę lub dwie. niestety, od tego czasu (od 4 miesięcy) waga ani drgnie, nie widać też zmian w centymetrach, mimo, że trzymam się planu ćwiczeń ( fitness 3x w tygodniu +rower), stara~łam się też ograniczyć kalorie do ok 1000 dziennie ale to nic nie daje. wiem, że ograniczanie kcal to nie najlepszy pomysł~ł, ale tak bardzo chciałabym zrzucić jeszcze z 4-5 kg. waga obecna oscyluje między 61-62 kg. największym moim problemem jest brzuch, który mimo, że wygląda lepiej niż na początku, nadal nie jest zadowalający.
proszę o pomoc w dobraniu diety, bo widzę, że sama to rady sobie nie dam z tym.
ps. muszę przyznać, że mój metabolizm może być zaburzony, bo zanim wzięłam się za siebie rozumnie- tzn poprzez aktywność fizyczną, przetestowałam chyba każdą dietę- ze skutkiem wiadomo jakim (żadnym). ;/
proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Ot, efekt diet cud.

Do postów podwieszonych marsz
Układasz dietę zbilansowaną, kcal na jakąś rozsądną wartość. Stopniowo będziemy dodawać kcal tak, by rozpędzić metabolizm, a na prawdziwą redukcję przyjdzie czas za pewien czas. Droga nie jest łatwa, ale tutaj możesz się spodziewać najlepszych i najbardziej trwałych efektów.

Droga druga:
- więcej treningów
- jeszcze mniej kcal
czyli głodowanie pełną gębą. Droga krótsza, ale zakończenia możliwe są dwa:
1. Głodówka do końca życia
2. Przybranie na wadze 2 razy więcej niż się straciło.

Jeśli wybierzesz rozsądnie - polecam założenie dziennika w odpowiednim dziale.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBNA POMOC :)

Następny temat

Dieta na tycie.

WHEY premium