SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje kolacji by malinowa :-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Nie zauważyłem nic ostrego i na ciepło, więc dodam tu przepis który często robię na kolację a mianowicie:
-składniki:pomidor, ogórek (pół), papryka (1/4 czerwonej, 1/4 zielonej), cebula (średniej wielkości), ząbek czosnku, 6 plastrów chudej szynki lub 100 g cyca z kury lub indora, 2 jajka, przyprawy: sól, pieprz, ostra papryka w proszku.
-sposób przygotowania: warzywa,mięso, jajka myjemy, obieramy ze skórki ogórka, cebulę z papryki usuwamy gniazda nasienne, kroimy warzywa oraz mięso w kostkę.
Podsmażamy cebulkę na teflonowej patelni (dodając krople oliwy), gdy się zeszkli dodajemy szynkę lub pierś, gdy mięso złapie kolor dodajemy resztę warzyw i przykrywamy pokrywką lecz co jakiś czas mieszamy, wbijamy jajka, dodajemy posiekany i utarty ząbek czosnku, solimy, pieprzymy i dodajemy ostrej papryi w proszku, mieszamy, przykrywamy pokrywką i tak 2-3 minut. Ze względu na ostrość potrawy proponuję wszystko popić jogurtem naturalnym a jak ktoś nie lubi samego jogurtu to można zmixować ten jog naturalny lub kefir z ananasem lub brzoskwinią. SMACZNEGO :D

Zmieniony przez - debee w dniu 2009-07-16 11:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517




U mnie dzisiaj na kolacje byla salatka ze swiezego szpinaku,wloskich pomidorkow i mozarelli do tego oliwa z oliwek zmiksowana z bazylia i czosnkiem mmmniam .Jezeli ktos nie probowal swiezego szpinaku baby to warto,lepszy niz salata

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-09-04 01:09:41

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1112
Propozycja numer 4 rządzi ! Zrobiłem michę na dwa dni ale czuje, że na raz by wlazło :)

"Teraz niby robi te studia większość, i tak będą układali pudła w Tesco.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517




Cos slodkiego na kolacje Pasta twarogowa z bananami
Składniki:

- 2 banany

- 250g miękkiego twarogu

- 2 łyżki miodu

- 4 łyżki mleka

Wykonanie:

Twaróg zmieszać z mlekiem. Dodać miód i rozgniecionego banana.Podawać z pieczywem.

Przepis pochodzi z http://kuchennewzlotyiupadki.blox.pl

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2410
Super sprawa. SOG dla Ciebię. Często miałem problem co tu wszamac na kolacje.

1910

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
heh może i smaczne ale na kolację nie polecam bananów, miodu, mleka i ... pieczywa:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Jak ktos jest na masie to raczej nie ma z tym wiekszego problemu hihi

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
hah rozumiem, że masujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Malina - kawał dobrej roboty w tym dziale robisz, zaczynam tu od dzis czesciej zagladac i testowac niektore przepisy, jestem chory wiec mam na to troche wiecej czasu %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dziobak,ale ma rację

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Omlet

Następny temat

Jajka faszerowane

WHEY premium