SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami. Prosze o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Witam. Chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob mozna zakryc kosc lopatkowa. Chodzi mi glownie o cwiczenia na plecy ktore mysle ze pomoga mi w rozwiazaniu tego problemu. Dziwnie to troche wyglada taka odstajaca lopatka. Chcialbym ja jakos zakryc miesniami. Jakie cwiczenia sa najlepsze??? Prosze o rade..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8131
podciąganie na drążku szerokim chwytem bardzo dobre ćwiczenie na całe plecy
wiosłowanie sztangą w opadzie

"The pain you feel today
will be the strength you feel tomorrow"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Dzieki lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Moze to tez zalezy od Twojej wagi ciała?
Albo poprostu odstające łopatki od małego i cwiczenia korekcyjne.

pozdr.

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Możliwe,że masz niedowagę i dlatego wystają Ci łopatki, albo wada postawy, jak wspomniał kolega wyżej. Jeśli to to pierwsze, to cwiczenia, jak też ktoś już wspomniał, drążek i wiosłowanie, ale przydałoby się pewnie całą muskulaturę poprawic, a nie tylko plecy.

zdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z podciąganie na drążku

Następny temat

Ocencie pls

WHEY premium