SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w CBŚ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Witam ostatnio przeglądałem stronę policja.pl w kategorii CBŚ i tam znalazłem coś takiego " O pracę w Centralnym Biurze Śledczym mają prawo starać się wyłącznie funkcjonariusze Policji, którzy ukończyli oc najmniej kurs podstawowy. Podstawą prawną naboru do Centralnego Biura Śledczego jest art. 36 Ustawy o Policji z dnia 4 kwietnia 1990 r. z późniejszymi zmianami.Art. 36." I odnośnie tego mam pytanie do was .Czy wiece o co chodzi z tym kursem podstawowym ??Ile lat obejmuje praca w prewencji żeby można było ją uznać za podstawową ?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347286
Witam



Jak donosi wikipedia: Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP, CBŚ)to jednostka organizacyjna Policji służby śledczej realizująca na obszarze całego kraju zadania w zakresie rozpoznawania, zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej.


Jak dostać się do CBŚ?

Pierw musisz zostać policjantem.

1.Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej prosby o przyjecie do służby pojedziesz na ok. 5,5 miesiąca na szkolenie zawodowe podstawowe do jednej ze szkół policyjnych.

2. Po zakończeniu ów szkolenia będziesz czasowo oddelegowany do pełnienia służby w oddziale prewencji Policji na 49 dni, co daje nam 37 służb. Dzięki temu przełożysz teorie na praktyke i zobaczysz jak wygląda zabepieczanie imrez masowych, obrona urzędów konsularnych czy działania pościgowe.

3. Następnie musisz awansować i starać dostać się do cbś. Potrzeba do tego wyższego wykształcenia.


Pozdrawiam






Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-18 19:56:34

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2355 Napisanych postów 30589 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270555
Każdy nowoprzyjęty do służby policjant kierowany jest obligatoryjnie na kurs podstawowy trwający 8 miesięcy, realizowany w szkołach Policji na terenie całej Polski. Kurs odbywa się w systemie skoszarowanym.

jakbyś chciał coś jeszcze wiedzieć to tu masz wszystkie info: https://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/root_AZ/root_Malopolski Komendant Wojewodzki Policji/podmiotowe/Komenda Wojewodzka/Praca w KWP/ 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Aha,czyli mam rozumieć ,że jakbym chciał dostać się do CBŚ to musiałbym pierw pójść do prewencji,przejść szkolenie 8 miesięczne i potem mogę ubiegać się prace w Centralnym Biurze Śledczym ??

Zmieniony przez - Damuros w dniu 2008-05-17 21:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
mają prawo starać się wyłącznie funkcjonariusze Policji, którzy ukończyli co najmniej kurs podstawowy

No z tego wynika, że tak

Imo ciężka sprawa - musiałbyś się wykazać nadprzyrodzonymi zdolnościami chyba

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-05-17 22:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
MattKK-nie rozumiem o co ci chodzi z tymi nadprzyrodzonymi zdolnościami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Tak zażartowałem, po prostu ciężko będzie Ci się dostać moim zdaniem
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Szmatą mówisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Ciężko to wiem,ale zawsze można próbować.Dzisiaj to mało kto dostaje się bez pleców,ale się dostaje i to jest ważne i nie należy się poddawać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
szmatą, ponieważ będziesz musiał gnoić ludzi.. na każdym kroku. zreszta sam zobaczysz, doskonale wiem co mówie. chyba ze lubisz sie wcielać w role milicjanta, bo współczesna prewencja różni się od milicji lepszym uposażeniem, umundurowaniem i orzełkiem nad orłem. zresztą.. sam zobaczysz.

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Powodzenia stary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w formule k-1

Następny temat

Jaka sztuka walki? Pomóżcie!

Wiecej