SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w ochronie ?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, jestem nowym więc sie przywitam z uytkownikami forum ;)

Ale do rzeczy. Po ukończeniu Liceum chciałbym zacząć nauke w szkole ochroniarskiej, mam duzo wątpliwośći myśle, ze pomozecie mi w podjęciu decyzji!

Wiem, ze taka szkoła zazwyczaj jest zaoczna i trwa 2 lata - jestem równie zorientowany w jakości szkoł czytałem dosyć duzo o tym ale jest jednak to "ale". Co do pytań to:

1) Wyrobienie pozwolenia na broń, jakieś kursy zanim ukończe liceum, ktore moga mi pomoc w przyszłośći? (jaki rodzaj pozwolenia, do ochrony osobistej, sportowy?)

2) Zarobki? W polsce i za granicą (dla ochroniarza licencjowanego) w polsce z tego co się orientuje to coś koło 4-5 zł a jak jest za granicą?

3) Wiem, ze są II stopnie agenta ochrony - jak je osiągne to co dalej mozna sie jakos rozwijac? Czy to juz jest koniec? Jak nie to jakie są dalesze stopnie?

4) Gdy chodzi się do takiej szkoły, na takie zajęcia to słuba wojskowa mnie nie zwinie?

Chciałbym, zeby wypowiadały się tu osoby, które wiedzą coś o pracy Agenta Ochrony, bądz same pracują w tej branzy i moga mi pomoc!

Jak mi się jescze coś przypomni to dopisze na biezaco puki co to chyba takie najwazniejsze pytania - proszę o wypowiedzi !

Nie kradnij - rząd nie lubi konkurencji!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że wszystko było już i wyszukiwarka się kłania do stóp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
Uwielbiam to podejscie. Za ochroniarza to isc sie chce a wojska sie boi. Daj se spokoj z tym zawodem. Albo dostaniesz robote w supermarkecie za 4zl/h albo bedziesz na tyle dobry i zrobisz duzo kursow (plywak, skoczek spadochronowy, najlepiej jakas opanowana sztuka walki np. Krav-maga, dobra znajomosc jezykow, pozwolenie na bron, prawko na kilka kategori itp itd) to wtedy kazda agencja ochroniarska Cie zatrudni i da Ci konkretna kase.

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
BAN

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
w ochronie potrafiłem zarobic od 1000 do 1400zł.miesiecznie sciemniajac po galeri handlowej i podrywajac panienki praca co 2 dni lajt a kasa w miare a zlicencja kasa od 10 do 15 zł za godz a ich mozna nastukac sporo wiec jednak opłacalna jest moj kolega z licencja 2 stopnia jest konwojetem i miesiecznie zarabia około 3000zł.netto i niech tu nikt nie pier.... ze praca wagencji ochrony nie jest wcale opłacalna pozdrawiam Mateusz Gdansk

Mati

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2943
Mati, a czy mógłbys podac nazwę firmy, gdzie ten twój kolega wyciąga 3 tysie?Bo to jest prawie 5 i pół tysiąca brutto, a tyle to nie zarabia nawet porucznik straży granicznej....z chęcią bym tam złozył podanie, bo 4 tysiące to zarabia mój dyrektor, a nie zwykły konwojent.

Lieber Tod als Sklaverei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2964
Mozna tyle zarobic ale raczej na umowie - zleceniu.
Z licencja i umiejetnosciami w wa-wie 2 tys wyciagniesz spoko.
Oczywiscie trzeba troche natluc godzin ale to nie praca w kopalni na przodku

Only The Strong Survive!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2943
spoko, ja w swojej firmie wyciągam 1,5 tys. za normę godzin, czyli 168. 2 tysiące owszem, ale trzeba się natyrac.

Lieber Tod als Sklaverei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
romper a moze napisac w jakiej agencji ochrony pracujesz i w jakim miescie? A masz licencje? Ile masz za godzinę, czy może jakoś inaczej masz płacone? Bo 168 godzin jak na ochrone to mało się wydaje.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2943
Pracuję w państwowym przedsiebiorstwie, które ma cos na kształt WSO.

Lieber Tod als Sklaverei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pałka teleskopowa

Następny temat

uderzenia z ''''głowy''''

WHEY premium