SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do treningu po operacji żylaków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
WITAM

Jak w temacie. Jestem 2 tyg po operacji żylaków (usunięta cała żyla przypiszczelowa) doszedłem już do siebie dostałem zgode na rozpoczecie treningów oczywiscie bez szalenstwa na razie , przerwa w treningu nóg odpada na razie MC i Cwiczenia która bardzo by obciążały nogi.

Przez 2 tyg własciwie leżałem w łóżku, tak więc masa troche spadła a sylwetka zrobiła się jakby podlana fatem dodatkowo. Moim celem do koncaa marca jest robienie masy, ale teraz na 2-3 tyg rozruch z FBW niema szans na większe cięzary i podstawowe cwiczenia niestety, postanowilem ustawić diete na poziomie 2500-2700kcal i spróbowac zrzucic troche tego fatu który sie zebral dodatkowo.

Mam nadzieje ze za 3 tyg już wróce do PP już ze wszystkimi cwiczeniami podstawowymi.



TRENING FBW

Trening będe wykonywał co drugi dzień, po kazdym treningu 15-25 min rowerku. Najbardziej z obwodów spadły nogi i rece..



TRENING A

PODCIĄGANIE 5S MAX

WYCISKANIE SZTANGI SKOS DODATNI 12-12-12-10-10

WYCISKANIE Z PRZED GŁOWY SIEDZĄC 15-15-15-15-15

MŁOTKI 12-12-12-10+ WYCISKANIE WĄSKO 15-12-10-10 SS

COS NA TYŁ BARKÓW

PRZEDRAMIONA 3 SUPERSERIE

UNOSZENIE NÓG WISZAC NA DRAŻKU3 X MAX





TRENING B

PODCIAGANIE 3S MAX

WIOSŁO HANTLĄ 12-10-10

WYCISKANIE PŁASKA 12-10-10-10

UNOSZENIE BOKIEM+W PRZÓD 12-12-10 SERIE ŁĄĄCZONE

UGINANIE Z SUPINACJA+FRANCUSKIE 12-12-12 SS

BRZUCH

PRZEDRAMIE SZRUGSY 25-25-25



Wiem ze trening nie jest idealny jak na FBW ale wydaje mi sie ze wybralem cwiczenie w których nogi nie beda mocno eksploatowane.

Cel na te 3 tyg to poprawa wizualna sylwetki- wskazany powrót do sylwetki z przed świąt

Moj staż to ok 3 lat z przerwami od pół roku rozsądny trening, lepsze żarcie
Obecne wymiary pospadkach

WIEK 24

WAGA 82

WZROST 182

BIC 36

UDO 62


wyniki siłowe
WL 120X1

MC 100X7

WIOSŁO HANTLA 40KGX6

PUSH PRESS10X50

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na Twoim miejscu w tej sytuacji i na teraz ułożyłbym trening typu ACT, jakieś obwody, na średnich ciężarach- ze sporym zapasem, lecz stopniowo wzrastająco; świetnie przygotowuje do cięższych treningow, ponadto bez ryzyka przedobrzenia z intensywnością a przede wszystkim z obciążeniami pozwala dość szybko powracać do formy- a u Ciebie tym bardziej godne zastosowania, ze nabrałeś trochę tłuszczu...

no i popraw dietę- chociaż czasami dziwie się ludziom, ze nie starają się tego właśnie elementu dostosowywać do każdej sytuacji, także a może tym bardziej do bezczynności...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-20 20:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
W sumie to myślałem właśnie o ACT też czy np takie act

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
PODCIAGANIE-WYCISKANIE PLASKO-WYCISKANIE SZTANGI SIEDZĄC-WYCISKANIE WĄSKO-MŁOTKI-SZRUGSY-TYŁ BARKÓW czy cos takiego ma sens??jak z seriamii zaczac?? Jesli chodzi o ta dieta, to własnie bardzo dziwna rzecz bo jadłem mało, starałem sie jesc same potrawy zbilansowanej wartośsci kcal, miałem okres około operacyjny podczas którego nie jadłem 35 godzin, nie przyjmowałem dziennie więcej niz 2000kcal na pewno a mimo to sylwetka jakby bardziej ulana nie wiem moze takmi sie wydaje tylko bo waga nawet spadła..

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak ułóż aby działaly mięśnie przeciwstawne a nie zaangażowane bezpośrednio jedne po drugich, np.;
-wyciskanie leżąc- podciąganie na drążku-wyciskanie siedząc-uginanie ramion- czachołamacze-unoszenie w opadzie i bokiem.

na początek możesz dać 2-3 takie obwody- powt. około 10-12, z tym, ze ciężar zaniżony, to już powinieneś określić.



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-20 20:49:26

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-20 20:51:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Men's Health Powre Training by Robert dos Remedios - kilka pytan

Następny temat

Split do oceny - priorytet braki/ramie

WHEY premium