SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranny posiłek przed treningiem . Prosze o pomoc..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
Witam. Mój tryb życia nie pozwala mi ostatnio na treningi wieczorami jak zawsze to robilem. Od okolo 2 miesiecy zaniechalem treningi no ale to nie wazne..

CHodzi o to ze pracuje od godziny 9.00 i chcialbym zaczac trenowac rano przed praca.. Problemem jest to , ze nie wiem o , ktorej powinienem zjesc posilek (sniadanie ) by taki trening mial sens i zdarzyl sie wchłonąć. Zakładam , że trening będe rozpoczynał o 7.30. Ile wczesniej powinienem zjec sniadanie oraz mniej wiecej jak ono powinno wygladac.

Zbilansowanej diety nie posiadam ale jem raczej kulturystyczne jedzenie :)

Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Przynajmniej godzine wczesniej powinienes zjesc posilek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
godzina to za mało jeśli ma być solidny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Ja jestem osobiście zdania że solidny trening nie ma szans sie odbyc bez zjedzenia przed nim dwóch posiłków oczywiscie w odstepie czasu :) z tego co wiem wiele ludzi ma takie zdanie , ja osobiscie kiedys próbowałem cwiczyc po śniadaniu , niezależnie czy to było wielksze czy mniejsze sniadanie z treningu nie byłem za bardzo zadowolony bo czułem że nie daje 100% tak jak w porach popołudniowych lub wieczornych , ja bym ci wiec polecił jak masz taką opcje jedynie to wstac troszeczke wcześniej (położyc sie też troche wczesniej :) i zjeśc te dwa posiłki śniadanie i posiłke przedtreningowy hm chociażby carbo z białkiem jakies 30min przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Zgodzę się z @mrp1, bez konkretnego naładowania trening poranny nie jest tak wydajny. Sam się z tym zmagam, bo w zasadzie innej opcji jak trening na 7:00 nie mam. Mam ten komfort, że do siłowni nie mam daleko ale i tak wstaję o 5 i od razu zjadam śniadanie. Na 30 minut przed treningiem daję jeszcze BCAA i jakoś to idzie. Niestety prawdziwa siła przychodzi dopiero koło 11 (uczucie kopnięcia i chęć wrócenia na siłownie) ... po zjedzonych 3 posiłkach (śniadanie, potreningowy i drugie śniadanie).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PŁATKI GÓRSKIE - Z CZYM TO SIĘ JE ?

Następny temat

MASA

WHEY premium