SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik antykacowy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
jako ze zbliza sie sylwester a co za tym idzie takze karnawal stwierdzilem ze ten art moze sie przydac. temat byl juz walkowany pare razy ale jeszcze raz nie zaszkodzi

"Zbior trzezwych rad"
'Przed impreza.
Na bal najlepiej staw sie wyspany i wypoczety. Jesli palisz, tego dnia powinienes asiegac do paczki dwukrotnie rzadziej - nikotyna poteguje zatrucie alkoholowe. Godzine przed wyjsciem najedz sie porzadnie (najlepiej tlusto) i popij obficie (tylko nie alkoholem). Dzieki temu proces przyswajania etanolu zacznie sie pozniej i bedzie rozciagniety w czasie. Zaplanuj, co i ile bedziesz dzis pil. Pierwsze uchroni cie przed ciezkim kacem, drugie przed spiciem sie na umor.
W trakcie imprezy.
Kolejne drinki wychylaj nie czesciej nie co 20 minut, tyle bowiem czasu potrzebuje organizm na wchloniecie alkoholu. Nie przytrzymuj alkoholu w ustach. Delektowanie sie daje taki sam efekt jak picie przez slomke. Alkohol przyjmowany w ten sposob szybciej (bo z pominieciem watroby) uderza do glowy. Nie mieszaj alkoholi! Majac do wyboru - postaw na gin lub wodke. Unikaj ciezkich gatunkowych trunkow. Nigdy nie przepijaj piwem ani szampanm. Zawarty w nich dwutlenek wegla przyspiesza wchlanianie etanolu.
Po imprezie.
Dwie szklanki wody przed pojsciem do lozka (by uniknac odwodnienia), rano: kogel-kogel lub jajecznica, puszka bogatego w jony napoju izotonicznego, szklanka obfitujacego w potas soku pomidorowego (chyba ze ktos woli banany), herbata z cytryna (kwas askorbinowy unieszkodliwia wolne rodniki) i conajmniej dwiema lyzeczkami miodu (zawarta w nim fruktoza przyspiesz rozklad szkodliwego aldehydu octowego). Uwazaj z paracetamolem, ktory nasila uszkadzajace dzialanie alkoholu na watrobe, nie naduzywaj srodkow przeciwbolowych aspiryno-pochodnych (np. Alka-Prim, Alka-Seltzer, ktore zmniejszajac bol glowy nadwyrezaja i tak juz podrazniona przez alkohol sluzowke zoladka). A gdyby sepy nadal krazyly nad twoim lozkiem, przemoz sie i wychyl jednego glebszego. Wiesz juz wszystko? No to szampanskiej zabawy!'

"Wysokie Obroty" 23.12.04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
przyda sie sog

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sog

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
"przemoz sie i wychyl jednego glebszego" hrhrhrhr...

zapomnieli o witamine B complx i duzych ilosciach wody

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dalmnie bezsensu nie wiem jak to jest możliwe żeby sie zastosować do tych rad

a kac to wcale nie jest aż taki nie do wytrzymania, można przezyć te pare godzin z kacem a najlepiej zakupic sobie jescze kilka browarków żeby były na rano i jak bedzie suszyło (a napewno bedzie) to sobie je wypić i odrazu lepiej a takie cos jak picie kolejnych drnków po 20 minutach to watpie żeby u kogoś przeszło jeszcze moze na poczatku tak ale puxniej napewno juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8233
spozycie przed spaniem duzej ilosci wody i witamin moze pomoc
ale mam takie pytanie:
czy spozycie przed spaniem oprocz tego np odzywki bialkowej i tluszczu w postaci oliwy z oliwek lub tranu tez bedzie pozyteczne?
(czy jest bardzo prawdopodobne, ze po tych tluszczach pognamy do kibelka?
)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8233
rok temu lekko mi sie poprawilo po wypiciu na drugi dzien 2 kefirow, red bulla i izo plus, ale ogolnie bylo bardzo kiepsko
(przed tym byl smirnoff czarna pozeczka i dobra zabawa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
a ja nie mam zamiaru pić w sylwkajestem na kretce,sami rozumiecie...

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
wydaje mi sie ze przed piciem dobrze bialko zjesc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630


W wielu sklepach znajdziecie soczek.. do picia nazwya sie "KACUŚ" naprawde pomaga .... Myśle ze kazy powinien miec go w swojej lodóweczce po wieksze imprezie

"Nie cofaj sie przed wysiłkiem, każdy wysiłek przynosi owoc"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7007
ja propnuje po imprezce przed pojsciem spac duza ilosc witaminki c i jakas MULTIWITAMINKE a rano po przebudzeniu coca-cola + soczek z calej cytrynki - naprawde pomaga....pozdro

barthezzz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

orbitrek - gdzie tanio kupić ???

Następny temat

Moje spostrzezenia nt diety

WHEY premium