SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomuzcie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Witam wszystkich :) jestem tu nowy i mam pare pytan.Od niedawan mam lawke na ktorej moge wyciskac... Mam lat 16 175cm wzrostu i 62kg masy. Moje pytanie to: Jakie moge robic cwiczenia na lawce? tylko na klate? robie sobie serie roznie czasem 8seri po 8 powtorzen obciazeniem 35kg a czasem po 10 seri i 7 powtorzen. Jak powinnem robic te cwiczenia? i jeszcze jedno na klate biore 53kg bo tylko tyle mam max obciazenia...ale nielgo to sie zmieni jak wyciskam na klate to rece mi rosna a klata nic...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 62

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa i sila

Staż treningowy na słowni: miesiac

Uprawiane inne sporty: plywam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Tylko lawka ze sztanga

Dieta: nie mam

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - tutaj poszukaj ćwiczeń na ławce można ćwiczyć wiele ćwiczeń, zresztą bez niej samą sztangą też dużo.
Na pewno nie możesz ćwiczyć samej klatki musisz wzmacniać też nogi , plecy , barki itd. Poszukaj FBW dla siebie https://www.sfd.pl/search.asp
co do tej klatki to po prostu łap szerzej sztangę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Aha a serie 8x8 po 35kg sa odpowiednie czy powinienem zwiekszyc ciezar np. do 43kg bo jak wyciskam 35 to nic nie czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jeśli nic nie czujesz to zwiększaj...
oczywiście z głową!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Sugerujesz ze za duzo chce brac? Czy dieta jest bardzo wazna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
dieta odgrywa znaczącą rolę w osiąganym celu
a jeśli chodzi o trening to wyżej ktoś napisał o FBW ale jeśli tylko machałeś tak sobie tą sztangą to lepiej zacznij od ACT
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
A jak bede trenowal codziennie klate to ma to jakies negatywne strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
jest ktos chetny kto ulozylby mi trening? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
ACT na tym sprzęcie nie zrobi. Dałem Ci linka do tematu tam sobie ładnie przeczytasz jak ułożyć ten trening. "A jak bede trenowal codziennie klate to ma to jakies negatywne strony?" - tego to nawet mi się komentować nie chce, to podstawy!!! Regeneracja !! znasz takie pojęcie poszukaj i poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
lysol najpierw trochę poczytaj bo z tego co tam widziałem u ciebie w profilu to miałeś 17 postów przeczytanych a wcale nie jest to powiedziane że to arty były
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Ulozylem sobie taki trening:
Poniedzialek:
3x10 wyciskanie klaty na plasko
3x10 wyciskanie klaty ale nie na plasko tylko z podniesiana lawka
3x10 wyciskanie chyba klate tylko ze lape sztange bardzo waska

Wtorek:
4x30 brzuch 2x30 pompki

Sroda
5x10 biceps
5x10 triceps
5x10 motyle

Czwartek
4x30 brzuch 2x30 pompki

Piatek:
5x10 nogi
5x10 barki
3x10 kaptury

Prosze o konsultacje czy dobrze dobralem sobie trening i odpowiednie cwiczenia w kolejnosci... z gory dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia dla poczatkujacego

Następny temat

FBW, ACT? Pomocy:)

WHEY premium