SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki mogą pomóc wbić na masę?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. Jeśli zły dział - proszę o przesunięcie do innego.


Mam 18 lat. Ważę 59KG, 173CM. Od jakiegoś pół roku próbuje przytyć. Diety nie pomagają. KCAL jadłem nawet do 2800 dziennie i nawet KG nie poszedł w górę. Nie mam sprzętu żadnego i chciałbym sobie pomóc chociaż trochę na obecną chwilę by przytyć te 5-8 KG. Pytam czy dla zaczynających pompki mogą pomóc czy efektów nie będzie? W internecie są jakieś tam informację ,ze pomagają ,ale nie wiem czy to prawda dlatego chciałbym się zapytać tych co siędzą w tym od lat Nie mam jak chodzić na siłkę z resztą szkoda mi by było tam łazić skoro nie wiem czy bym 30 KG wziął

Proszę o odpowiedź czy pompki mi pomogą.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Wiele spraw trzeba poruszyć...
1. Jeżeli chcesz urosnąć, to przede wszystkim dieta. Sama ilość kalorii o niczym nie decyduje, ważne są jeszcze proporcje mikroskładników (białko/tłuszcze/węglowodany). Jak to u Ciebie wygląda w dziennym spożyciu?
2. Pompki na pewno możesz robić, tak jak i wiele innych ćwiczeń fizycznych. Rozejrzyj się po forum, na pewno znajdziesz sporo ciekawych ćwiczeń do wykonywania w domu.
3. Ćwiczenia same w sobie NIE POWODUJĄ wzrostu masy ciała, jednak odpowiednio ułożony plan treningowy i odpowiednia dieta do niego - już tak.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompki to bardzo dobra rzecz i znakomite cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Oczywiście pompki są dobrę i się przydadzą ale zobacz w inne tematy jakie ćwiczenia możesz wykonywać w domowych warunkach bo jest wiele takich tematów które są bardzo przydatne
https://www.sfd.pl/trening_domowy_bez_sprzetu_korekta-t365114.html
Tu ci podałem jeden z linków do teamtu gdzie są wymienione ćwiczenia które możesz wykonywać przy użyciu taboretów Powodzenia

Zmieniony przez - sidodo111 w dniu 2012-01-29 00:23:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla poaczatkujacego

Następny temat

Prorytet ramiona

WHEY premium