SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompa bez pobudzenia? Xpand?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
Witam,
mam pewien problem odnosnie doboru stacka, ktorego planuje brac przed treningiem, mianowicie niedlugo bede robil cykl kreatyny na cm3/tcm i planuje dolozyc do tego stacka, ktory wzmacnia pompe, ale... jestem dosyc wrazliwy na substancje pobudzajace (szczegolnie kofeine), a niestety cwicze dosyc pozno - okolo 19 i gdy przyjme wowczas stacka mocno pobudzajacego nie moge zasnac przez cala noc i tu pojawia sie moje pytanie, co byloby dobrym rozwiazaniem? Dodam, ze stack ma byc kreatynowy i ma wspomagac pompe. (Nie wiem czy xpand bez kofeiny jest dobrym rozwiazniem, czy nic innego tam nie pobudza?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
AAkg dobrze pobudza przed treningiem wiec moze sprubowac ktoregos z nitrobolon'ów np II albo Energizera


Robiles juz jakies cykle wczesniej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
xpand recovery moze byc.skoro bez pobudzania to nitrobolon energized odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
zolnierz

Nie widze wiekszych roznic (oprocz cenowych) pomiedzy xpandem recovery a NE


sklad prawie ten sam
jedynym czynnikiem pompujacym ( w XR i NE) jest AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
horse power i bedzie dobrze, xp tez nie jest zly
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
horse power,i mysle ze moze byc tez nitrix z BSN.Niby jest to "x plode w tabletkach" ale ja tak nie mysle.Bralem nitrixa cwiczac wieczorami,pompa byla i cwiczylo sie ok,z zasypianiem zadnego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Yakumo chyba nie przeczytales o co mu chodzi


Beta-alanina by go sponiewierala na treningu i przez cala noc bylby roztrzęsiony



zolnierz

Nie widze wiekszych roznic (oprocz cenowych) pomiedzy xpandem recovery a NE


sklad prawie ten sam
jedynym czynnikiem pompujacym ( w XR i NE) jest AAKG


btw nie doczytales do konca pobudzenie tudziez pompa ma byc jednak stack ma byc "slabszy"

jesli juz chcesz na prawde lajtowego stacka to sprubuje Cell Pumpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
remik664 przeczytalem o co mu chodzi bardzo dokladnie
Bez przesady z ta Beta-alanina, spac bedzie normalnie jak powienien wiem to z wlasnego doswiadczenia (tez jestem wrazliwy na kofe bo nie pijam kawy od ponad roku). a treningi zaczynam roznie czasmi od 17 czasmi od 20
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-04-26 11:33:57

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Wiesz kazdy inaczej reaguje na dany skladnik

nie znam autora tego tematu wiec nie jestem w stanie ocenic jak na niego to zadziala zarowno jak na ciebie .
Wg mnie jesli nie moze spac po kofeinie co wyraznie napisal to b-a moze tez sie do tego przycyznic


to wszystko to oczywiscie tylko zalozenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
beta alanina nie ma takiego działania
nitrobolon energizer tez zawiera kofeine.
proponuje samo aakg moze byc olimp aakg, lub argipower
lub aakg mega hardcore z treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
tyle, ze mi zalezy na stacku kreatynowym, ktory dobrze pompuje, ale nie pobudza, a przynajemniej nie zawiera kofeiny, nowy zwykly xpand 925g nie zawiera kofeiny, tylko ze nie wiem czy nie posiada innych substancji odpowiadajacych za pobudzenie, czy moglby sie wypoiwedziec ktos kompetentny w tej kwestii? (aakg mega hardcore z treca mam i korzystam z niego przy redukcji, pzdr.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

robie cykl,licze na wskazowki

Następny temat

Thermo speed + AAKG ?

WHEY premium