SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II+ aakg= slaba pompa zero pobudzenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 370 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12422
Witam niedawno zaczalem cykl na nitro i tu wielkie rozczarowanie... zero pobudzenia pompy nic jak normalny trening na czysto moze jak po kawie.Na poczatku bralem 20g nitro przed treningiem 5g mono po treningu i nic myslalem ze sie rozkreci ale lipa dzisiaj zrobilem trening dalem 30g nitro+ 5 kaps aakg olimpu i dalej slabo moze pobudzenia troszke bylo po 1 cwiczeniu ale to nie to kiedys pamietam jak wzialem porcje(ok rok temu) to ledwo moglem dokonczyc a rzucalem wszystkim jak szalony dzisiaj wogole nie czuje nic. Nie bralem ostatnio zadnych przedtreningowek wogole w zyciu nie mialem zadnego cyklu na przedtreningowkach zawsze solo kreatyna a od ostatniego cyklu minelo wiecej niz pol roku. Bralem tylko kilka porcji sawa z probek to on nawet dzialal przy 10g. Teraz po treningu mam takie same odczucia jak na sucho mierzylem sie przed cyklem i teraz to przed treningiem mam i mialem 38 po 39 nic nie daje nitro/aakg. Dodam ze widzialem tutaj jakis temat ze mam nitro z weglowodanami i wlasnie mam ta wersje moze ona jakas okrojona czy cos jest bo kiedys ladnie mnie porobilo a moze to wina posilku przedtreningowego?? bo jem o 17 pozniej 18.30 porcja nitro 19 trening???? moze nie strawi sie jeszcze i cos tam przeszkadza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Nie na każdego działa. Ja też brałem Nitrobolon II, OLIMP NO preLoad i vasebolan. Zero uczucia pompy, zero efektów jak dla mnie strata kasy. Pozdrawiam!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Godzina brania jest dobra, 1,5h po posiłku jest OK.
Może to być wina posiłku przedtreningowego, najlepiej żeby był bogaty w węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
pobudzenia nie będzie bo nb nie ma stymulantów,jak dieta i spożycie wody?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 370 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12422
wlasnie najczesciej jest to posilek jak u kazdego kasza/ryz/frytki z pieca + mieso200g wiec taki normalny . Co do wody to wlasnie na 1 treningu poszlo ze 3 litry moze teraz standardowo 1,5-2l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j/koks pobudzenia zadnego się nie spodziewaj nawet
ale pompa troche lepsza powinna być
ile juz jedziesz z tym cyklem>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
co do pompy to może po prostu technika kuleje albo za długie przerwy robisz między seriami, bo innej możliwości nie ma jak dieta jest i spożycie wody odpowiednie

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mlody944
Teraz po treningu mam takie same odczucia jak na sucho mierzylem sie przed cyklem i teraz to przed treningiem mam i mialem 38 po 39 nic nie daje nitro/aakg.



a czego wiecej sie spodziewales? przy tym obwodzie 1cm napompowania miesnia, nie jest zlym wynikiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w - nitro i AAKG nie pobudzają

Poza tym wypijanie 3l wody na treningu może spowodować co najwyżej problemy - i to w skrajnych wypadkach poważne. Odradzam takie bezsensowne praktyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie wiem jak można wypić na treningu 3 litry wody ja bym się zrzygał tym bardziej robiąc nogi lub plecy,

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
niektórzy uważają że więcej = lepiej,a najgorsze że piją litrami kałużankę z marketu pozbawioną niemal zupełnie składników mineralnych, co doprowadza do wypłukiwania ważnych elektrolitów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 370 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12422
Co do tej wody to nie wiem moze przesadzilem ale wlasnie pierwszy trening na nitro to jak pamietam ciagle chcialo mi sie pic teraz jest normalnie. Z ta pompa chodzi o to ze czy z nitro czy bez jest to samo to moglem kupic pol kilo maki i dzialalo by tak samo . Cykl zaczalem 2 tygodnie temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory produkt wybrac

Następny temat

Hemorush + Olimp - TCM Mega Caps - 400 kap.

WHEY premium