SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Widzialem jak wyglada Lorenzo Becker ogladalem zdjecia w dziale "Po silowni o silowni" czy jakos tak i stwierdzilem ze chcialbym wygladac PODOBNIE nie tak samo bo to przesada ale podobnie. Przeskanowalem zdjecia popatrzylem jakie ma odzywki i mial jakies Animale ale ja mam wyjarane w witaminy (moze to glupota ale lezy mi to, mam sily na treningu) mial tez BSN synthe-6 i true massa do tego wlasnie they gold standard.

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty myślisz, że on od odżywek tak wygląda?
Niewielka ich zasługa.

Nie odbiegamy od temstu - dieta a gainer czy białko to spore powiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Ty też uważasz, że on brał sterydy? Ale po co miałby kupować odżywki skoro miałby sterydy? <???>

No wiec dobra, jesli widziales/widzieliscie zdjecia ktore dodalem, mozna zauwazyc ze jestem dosc szczuply. Jak moge sie poszerzyc? I po kiego mi ta dieta. >.< Skoro nie mam diety, od 4 miesiecy nie moge przytyc to chyba nie jest zle co? (mam namysli ze nie przybralem tluszczu)

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
nie masz podstawowej wiedzy
czytaj posty podwieszone w działach odżywianie i trening dla początkujących.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
nie przytyles w tluszcz i w miesnie pewnie tez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Szczerze mówiąc jak szedłem na silownie to bylem dosc pultas. Ale teraz wszystkie miesnie juz mi powylazily i sie uwidocznily wiec raczej nie przybralem w nie, musialem najpierw spalic tluszcz zeby sie pokazaly ;)

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Dobra to jeszcze sie tylko zapytam. Co z tym mass activatorem i bialkiem aha no i kreatyna co teraz leza. Mam to brac czy razem z kolejnymi odzywkami (zostalo tego moze na tydzien, z wyjatkiem kreatyny bo mam w pip). I kiedy moge wziac odzywki nowe.

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jak ulozysz diete, to bedziesz mogl brac bialko/gainer wg brakow.
kreatyna niech czeka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Ty też uważasz, że on brał sterydy? Ale po co miałby kupować odżywki skoro miałby sterydy? <???>

No wiec dobra, jesli widziales/widzieliscie zdjecia ktore dodalem, mozna zauwazyc ze jestem dosc szczuply. Jak moge sie poszerzyc? I po kiego mi ta dieta. >.< Skoro nie mam diety, od 4 miesiecy nie moge przytyc to chyba nie jest zle co? (mam namysli ze nie przybralem tluszczu)


Proszę cię zajrzyj w te linki od Tomq. Brak ci naprawdę bardzo podstawowej wiedzy.
Skoro od 4 miesięcy nie możesz przytyć to chyba logiczne, że to przez dietę? Nie doszedłeś może do takiej konkluzji?

Co do twojej wypowiedzi odnośnie po co odżywki jak są sterydy nie odniosę się bo brak mi sił i chęci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która forma kreatyny

Następny temat

ActivLab BCAA Xtra czy białko WPC 80- ostrowia

WHEY premium