SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Mam ułozona diete ale sie do niej nie stosuje. (jakos tak wyszlo)

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to na jedno wychodzi. I tak nie masz diety.
W tym dziale zaimast dyskutować o odżywkach to ciągle trzeba kogoś namawiać żeby spróbował z dietą, ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Bo mi się coś nie chce wierzyc ze od samej diety bede wiekszy.

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta + trening = mięśnie.
A nie wiem czemu nie potrafisz ogarnąć tej rzeczy, że od 4 miesięcy nic nie utyłeś mięśniem bez diety i się zastanawiasz czemu.
I teraz mamy cię przekonywać, żebyś jadł? No bez przesady. Nie chcesz to nam nie wierz, twoja sprawa.
Ale pomyśl, że jednak mięsnie jakiegoś budulca potrzebują.
ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Ale pisalem ze bylem gruby tak? Trudno troche przybrac w miesnie jak sie ma duzo tk. tluszczowej, dlatego najpierw ja trzeba spalic tak czy nie?

Czytam drugi artykul, albo trzeci. Tam gdzie juz mam sobie wyliczac wszystko, wyszlo mi 2700 kcal; doszedlem do momentu posilkow, kiedy powinno sie jesc. Przerazilem sie troche jesli chodzi o sen... 22 godzina? Czy jak bede chodzil spac 3-4:00 to cos sie stanie? Nie jestem uzalezniony od komputera ale tylko w nocy mam czas na przyjemnosci.
Podkreslajac ze sie ucze, troche ciezko bedzie zastosowac sie do diety w ciagu tygodnia. Zazwyczaj mam lekcje 14:25 15:20 koniec.

Tam gdzie jest przed i po treningowy to nie problem sie zastosowac ale gorzej sobie ustalic popoludnie. Na treningi chodze zazwyczaj wieczorem 18-19 -> 20-21 w maksie.

Zmieniony przez - Cthun w dniu 2011-09-11 17:13:08

Zmieniony przez - Cthun w dniu 2011-09-11 17:14:28

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
przesiadywanie po nocach, czytaj brak snu, sprzyja otylosci im mniej snu, tym wiekszy apetyt w ciagu dnia i zjadamy wiecej kalorii.
brak snu=brak regeneracji=miesnie nie rosna
tyle w temacie snu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Mam ustawiona diete na 7 dni, czy mam ja tutaj napisac?

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
tutaj ni chodzi o to, czy masz ulozona diete, a czy sie do niej stosujesz, bo wg niej stosuje sie suplementy
wiec to, ze nam napiszesz co masz w planach dietetycznych zbytnio nas nie interesuje jak z tego nie korzystasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
No ale jesli byscie powiedzieli czy ta dieta jest dobra to bym sie do niej zastosowal w zwiazku z tym moglibysmy wybrac gainery. :P

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
w dziale odzywianie powiedza ci co i jak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która forma kreatyny

Następny temat

ActivLab BCAA Xtra czy białko WPC 80- ostrowia

WHEY premium