SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie !!! Co ze sobą zrobić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918


Witam panowie prosze powiedzcie mi co ze soba zrobic redukowac czy masowac bo masy za duzo nie mam a tłuszczu jednak niewiele ale jest
pozdro i dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
to moze tak-kup jakiegos gainera i po treningu zamiast posilku pijesz odzywke, po dwoch godzinach na pewno zglodniejesz i zjesz normalny posilek przed snem,oczywiscie bogaty w bialko, tluszcz tez-aby unikac weglowodanow bo na noc Ci niepotrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918


i najgorsze mój brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
Redukować to nie ma co zbytnio. Proponuje ułożyć trening, wziąść się za miche i przymasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
masuj, na początku Twojej przygody może przytrafić się że przyrost masy pójdzie z utratą tłuszczu. Dieta w granicach zapotrzebowania i będzie ok... :)

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918
Mój trening wyglada następująco
przysiad 3s
wiosłowanie sztanga 3s
wyciskanie sztangi 3s
wyciskanie na barki 2s
uginanie ramion ze sztanga łamaną 2s
francuskie wyciskanie siedziac 2s

do tego abs II

a odnośnie michy to dopracuje to dopiero po weekendzie kiedy pzyjdzie waga którą zamówiłem

Mam jeszcze pytanie obiad jem około 14:30 potem przedtrenigowy 17:30, 18:30 trening.Chodze spac koło 22 i nie wiem kiedy zjesc potreningowy i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
ile trwa twój trening? Posiłek potreningowy zjadaj 30-60 min po treningu a odrazu po nim wciągnij węglowodany proste np.banan Posiłek na noc jedz jakieś 30-40 min przed snem ale żeby to było białko np chudy twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918
trening 3 razy w tygodniu trwa około godziny
Mam jeszcze pytanie jesli trening skoncze o 19:30 o 20:10 zjem posiłek to mniej wiecej za godzine znowu musze jesc posiłek przed snem nie za czesto to jedzenie?

a i suplementów na razie nie planuje ew. jakies białko kupie jeśli sie nie wyrobie w diecie

Zmieniony przez - lukk9314 w dniu 2009-12-11 21:41:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
Może przed snem zjedz tylko małą porcję żeby dać pożywkę dla chormonu wzrostu i zwalczyć katabolizm. Możesz zaopatrzyć się w odżywkę białkową z mieszanką białek serwatkowych kazeinowych i jajecznych kturą wypijesz kilka minut przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918
Poleciłbyś jakis konkretny produkt?
A na noc jem mały kawałek twarogu z oliwa.
Za poważną rozpiske diety wezme sie gdy dostane ta wage. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olivier Lafay a Pavel Tsatsouline

Następny temat

Trening na mase POMOCY!

WHEY premium