SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Planowana redukcja, proszę o ocenę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Witam.

Po okresie błędów i wypaczeń ;) postanowiłem skorygowac swoją sylwetkę, gdyż niebezpiecznie zbliżam się do potrzeby kupna nowych ubrań.

Cel to oczywiście 6% BF

Aktualnie, jak zresztą zawsze, jeżdzę sporo na rowerze, od 100 do 400km/tydzień. Od czasu do czasu nachciewa mi się pomachac żelastwem - i robię głownie trening ACT w warunkach domowych, ale bez jakiegoś szczególnego planu.

Mam taki plan co do diety:

6 posiłków.
Sniadanie - bazujemy na szybkich węglach z odrobiną białka. Przede mną ok 10km jazdy rowerkiem do pracy, więc trzeba się wyciągnąc z nocnego katabolizmu.

W pracy dwa zbilansowane posiłki.

Z pracy natychmiast idę jeździc, więc ok godzinę przed posiłek węglowodanowy, coby się nawęglic i na rower, co zajmie mi 2-3 godziny.

Po powrocie szybki koktajl z gainera/białka (które konkretnie?).

Przed snem serek twarogowy z oliwą.

Kalorycznie zamierzam zacząc od ok 3300 kcal i schodzic z tego z tygodnia na tydzień w zależności od postępów. Bazuję na 1,8-2g białka na kg masy ciała, reszta mniej więcej po równo.

Pomijając kwestię ewentualnych komentarzy - jak w to wpleśc trening siłowy? Chciałbym przynajmniej raz-dwa razy w tygodniu odwiedzic lokalną pakownię, tyle, że robienie siłki po godzinie aerobów wydaje mi się odrobinę "kontrowersyjnym" pomysłem. Treningowo zamierzam robic trening obwodowy z wyłączeniem nóg (przy takiej ilości rowerka wydaje mi się, że trening siłowy na nogi jest zbędny).

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 29

Waga: 97

Wzrost: 196

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 95

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ok 16%

Aktywność w ciągu dnia: Rower z pracy, rower do pracy + ok 1-2h rowerku dziennie + trening siłowy 1-2 razy w tygodniu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Rower (5-6 x tydz)

Odżywianie: Dostosuję się

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Ćwiczenia mocno obciążające kręgosłup są wykluczone.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Aktualnie: Kawa, Drzewiej: Thermal Pro

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Ok 2 lata temu redukcja z 130 na 90kg.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słodycze o niskim indeksie glikemicznym

Następny temat

Odzywianie wg 5 przemian

WHEY premium