SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan Treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 362

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
Mam pytanie pomoze ktos z planem treningowym ?
Moj glowny cel to zmasowac miesnie nog ,glownie lydy.
Od jutra wchodze na cykl i prosilbym o pomoc w rozpisaniu planu treningowego na 5 dni.

Cykl na :- Tesc Enan ,meta,vinko, ( Bcaa ,wwa i vitaminki)
Dieta - Zaplanowana.
Okres cyklu - 4 miesiace

Pon:
-Klata
-przedramie

WT
bary tric

sroda

Nogi-lydy

czwartek
plecy biceps

sobota
nogi +lydy

Teraz pytanie takie :)
czy zgadzacie sie z moim planem ? i czy cwiczyc raz a konkretnie nogi czy robic osobno 2 x treningi ? Dodam ze cykl robie na Saa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1731 Napisanych postów 27166 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 510935
A nie pomyślałeś, że robisz sobie krzywdę wchodząc na towar ( osobiście nie popieram, ale to osobista preferencja ) po 4 miesiącach ćwiczeń? to mija się z celem. Personalnie możesz zastosować całą aptekę, ale forum jest po to żeby pomagać, a Ty sobie nie pomagasz w ten sposób, więc się upewniam czy myślałeś i wiesz jak to wszystko działa? poza słuchami, że ktoś tam coś brał i jest ''dobrze''.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-11-15 15:39:14

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
Nie po 4 misiacach treningu tylko mowie ze okres trwania cyklu to 4 miesiace :) Nie zrobie sobie krzywdy :) Mija juz 4 rok kiedy trenuje mma 3 lata i rok silka takze wiem co biore wiem co robie :) i nie pytalem o wypowiedz na temat na czym bede jechac tylko o dokladne rozpuisanie tego planu :) Pozdrawiam i dziekuje za opieke :D 5

Zmieniony przez - zielony1938 w dniu 2015-11-15 15:45:34
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1731 Napisanych postów 27166 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 510935
Rozumiem.

Plecy trenowane po nogach to killer dla stawów. Nade wszystko podałeś tylko zestaw partii które zamierzasz ćwiczyć. Rozpisz cały plan z seriami i powtórzeniami, wtedy będzie można sprecyzować odpowiedź.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening dla mnie będzie odpowiedni?

Następny temat

Witam potrzebuje porady