SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
1. WIEK: 21 lat
2. WAGA: 74kg
3. WZROST: 183cm
4. WYMIARY:
-biceps: 29
-klatka: 89
-udo: 52
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 miesiące (od kilku miesięcy zamiana siłowni na sztuki walki)
6. DIETA:
-białko: w miarę OK
-węglowodany: OK
-tłuszcz: za dużo :)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak (wcześniej tylko odżywki i kreatynka)
8. TRENING: 2x w tygodniu sztuki walki
9. CEL CYKLU: masa przede wszystkim, odrobinę rzeźba i siła)
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: -
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczupły od małego
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 70
-martwy ciąg: ?
-przysiad: db

Dodam, że do tej pory zaniedbywałem trochę diety, bo nie odmawiałem sobie fast-foodów, czy alkoholu. Mając w planach w najbliższych tygodniach sięgnąć po sterydy, oczywiście zamierzam to zmienić i również ćwiczyć częściej niż tylko 2x w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od diety,potem odżywki i suplementacja,po 3 miesiącach to nawet nie wiesz na jaki rodzaj treningu twój organizm reaguje najlepiej,wbijając teraz saa nic nie zdziałasz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
racja

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
biceps: 29

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
29 i koksy chce i myśli pewnie że zaraz będzie 46

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wysyp sezonowcow trzeba uznac za oficjalnie rozpoczety. Moze modzi wystosuja jakis podwieszony post do postow typu:

Mam 35 w lapie, wyciskanie: 90kg, dieta: bedzie na cyklu, staz na silowni: 6 miesiecy. Ile mety na pierwszy cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
Przez 6 miesięcy ćwiczyłem (w tym 3 na siłce), brałem odżywki itp, trzymałem się diety, ale jakoś nie przełożyło się to na efekty.

Dziki, nie mam zaciągów, żeby w miesiąc czasu powiększyć biceps o ponad 30% ;) Nie wierzę jednak, że żadnej poprawy nie będzie. Czytałem, że wiek już jest odpowiedni, aby wziąć W MIARĘ bezpiecznie sterydy. Zanim po nie sięgnę jeszcze oczywiście przygotuję w miarę możliwości swój organizm.

Proszę mnie nie odsyłać do niewiele dających odżywek, już zdecydowałem. Proszę jedynie o pomoc w rozpisaniu odpowiedniego cyklu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nikt ci tu nic nie rozpisze, bo w twoim przypadku SAA przyniosa wiecej szkody niz pozytku. Wez sie za miche, bo jak jestes hardgainerem to musisz jesc pewnie ze 2 razy wiecej niz obecnie i to dobrego jedzenia.


6. DIETA:
-białko: w miarę OK
-węglowodany: OK
-tłuszcz: za dużo :)

Napisz moze dokladniej? Widac, ze raczej nie ok. Bardzo nie ok, a to od diety zaleza glownie przyrosty. Na obiadkach mamusi i kanapeczkach z szynka masy i sily nie zrobisz.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2010-02-18 12:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Nacjol255 racja

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Shiawase skoro czytasz to pewnie przeczytałeś również jaki steryd jest dla ciebie odpowiedni na pierwszy cykl

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
Przez 6 miesięcy ćwiczyłem (w tym 3 na siłce), brałem odżywki itp, trzymałem się diety, ale jakoś nie przełożyło się to na efekty.

a co Ty chciałeś osiągnąć w 3 mce ??

Nikt Ci nic nie doradzi w sprawie SAA bo na cyklu dojdziesz moze do 32 w łapie a po cyklu spowrotem bedzie 29 (w najlepszym razie)
Ułóż konkretną diete z naciskiem na wegle 6-7g/kg i to tyle.

Zmieniony przez - TestoBoy w dniu 2010-02-18 13:34:02

"rokjet fuel" in my vains

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nandrolone Decanoate vs. testosterone cypionate

Następny temat

METANABOL pierwszy cykl

WHEY premium