SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, metanabol czy testosteron, prośba o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Witam! Chciałbym spytać po czym byłyby lepsze efekty i co jest bardziej korzystne z tych dwóch sterydów. Myślałem o metanabolu 50-100 tab przez 25/50 dni po 2 tabsy dziennie, lub test enan co 5 dni iniekcja 250mg (cały cykl 10 ml) na 55 dni. Co bardziej by nadawałoby się na pierwszy cykl, wiem jakie są skutki uboczne, jestem wszystkiego świadomy, oraz zdecydowany. Cena nie gra roli. Nie chce ogólnie dużych dawek, skoro to pierwszy cykl, chciałem zobaczyć jak zareaguje na saa. Po czym byłyby lepsze efekty i czy w sumie teścia nie jest troche przymało ? Proszę o pomoc, pozdrawiam!

1. WIEK: 20
2. WAGA: 85
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 110
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 180g
-węglowodany: 80g
-tłuszcz: 340g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie było żadnego
8. TRENING: split 5x w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 17-20 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 135
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jestem takiego samego zdania. Autor nie wie co to redukcja, co to okres masowy ale jego pierwszy raz to ma być redukcja na testosteronie. Nie ma najmniejszych szans żeby ogarnął faze. Włączy się anabalon i tak się zakończy ten pierwszy raz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Na pierwszy cykl polecal bym prop solo 100mg/e2d przez 10-12 tygodni. Latwiej kontrolowac niz enan, do zastrzykow mozna sie smialo przyzwyczaic. Ewentualnie mozna laczyc te dwa naraz, ale nie polecam na pierwszy cykl, z meta wbrew pozoru nie ma zartow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
38 w rece a bf 20%,jestes ulany i chcesz dalej mase robic,zrob lepiej redukcje na test solo.

1-12 enan 250 mg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Trochę ważysz jak na tę pomiary więc BF pewnie wysoko dość. Najlepszym wyjściem będzie redukcja i w takim razie musisz obciąć węgle bo za dużo na tą chwilę. Masz 4g, zrób na 3g i będzie już deficyt. Siłowy + cardio i tnij. Później myśl o masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Pablo spojrz jeszcze raz na jego b/t/w bo chyba cos ci sie pomylilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Faktycznie. Sorki! Pomyliłem węgle z tluszczami. W sumie wychodzi ponad 4tys. Do redu trzeba ściąć w takim razie 1.5tys jakoś. Dzięki za poprawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Czyli zaczynam redukować i gdy zredukuje biorę test, czy redukuje na test?? Ogolnie to ciężko z prop będzie, metę i enana mam akurat pod ręka, dlatego innej opcji nie widzę, ale z tego co się orientuje to enan tez jest dobry na początek , nie ukrywam rowniez ze dość odpowiada mi wygoda iniekcji do 5 dni. Także musze zostać przy enanie, łącznie 10 ml wystarczy na cykl 8 tygodniowy? Nie chce przesadzić, ale jeśli mam brać się już za igle to chciałbym żeby cos było w ogole widać po tym cyklu... pozdrawiam
@a co do mojej budowy, to nie jestem jakoś mocno ulany, bo jestem dość chudy na przyklad na rękach, mam tylko brzuch , na górze brzucha wychodzą mięśnie, na dole niestety nie. Ogolnie cykl chciałbym rozpocząć na marzec.



Zmieniony przez - wojtek2703 w dniu 2017-02-09 13:27:43

Zmieniony przez - wojtek2703 w dniu 2017-02-09 13:29:33

Zmieniony przez - wojtek2703 w dniu 2017-02-09 13:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zredukuj bez towaru. Przy okazji się czegoś nauczysz.

Pierwszy cykl jest tak samo ważny jak każdy następny, więc Twoje podejście już Cię skreśla na starcie z tym tematem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
W takim razie powiedzcie mi jaka dawka byłaby najlepsza ? 10ml/15?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
8 tyg . na enanie to za krotko :) zrob z 16 tyg .zacznij bic w polowie redukcj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Już to widzę, jak chłopak bez doświadczenia redukuje na testosteronie. Napuchnie jak balon i tyle w temacie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania do wgladu :)

Następny temat

Teść czy meta

WHEY premium