SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - 7 nowych zapachów (16.05) oraz super zestawy trusardi escada !!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
moze akurat Ciebie to nie dotyczy, poczekaj na jego odp

aha PITBULL od razu jak dojdzie ta dostawa czy juz bedziesz mial te fumki to jak najszybciej lec na poczte i wysylaj ok hehe najlepiej priorytet ;) szkoda ze na swieta ne bedzie prezentu no ale coz pare dni mnie nie zbawi

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2004-12-22 17:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Xpufcio - wysłałem ci takiego samego maila, bardzo mi przykro, ale za późno się zdecydowaliście, a miałem masę klientów przed świętami... i wszystko poszło.
Obelixik - oczywiście, jak tylko otrzymam nową partię fumek odrazu ślę priorytetem. W ramach rekompensaty free wysyłka

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam
Arek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Borsuk, puść mi maila z cenami i asortymentem Twojego kumpla, jeśli to nie kłopot. Bo jeśli naprawdę ceny są dużo niższe to nie są to te same fumki. Chyba, że puścił ci po kosztach z pierwszej ręki.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8233
mi nie wyslales mejla
czy to znaczy ze perfumy przyjda??
napisz bo wole wiedziec czy czekac jutro na listonosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8233
jednak dostalem tego mejla
napisz w takim razie czy wiesz czy jest szansa aby doszly do sylwestra, na tym mi bardzo zalezy.

Najlepiej napisz na forum jak juz bedziesz mial perfumy, wtedy albo potwierdze zamowienie, albo nie.

Bez potwierdzenia nie wysylaj, poniewaz do tego czasu znajac moje zdolnosci moge przegrac kase na zakladach (niestety jest liga angielska w swieta)

Zmieniony przez - jasiu 85 w dniu 2004-12-23 09:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ok, jak dotrą dam odrazu znać.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dobra, chłopaki, jutro z rana jest dostawa. Proszę o potwierdzenie zamówień tu w poście.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
Pittbull ja chyba nie musze potwierdzac , juz ustalilismy co i jak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tak, tak, chciałeś allure sport, czy aqua ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
armani acqua di gio meskie 100ml
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Telefony GSM

Następny temat

Koszulka Strong people

WHEY premium