SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - 7 nowych zapachów (16.05) oraz super zestawy trusardi escada !!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
a to szkoda...wielka szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Taka mała dygresja z mojej strony, firamy produkujące perfumy np: chanel rozprowadzają swoje produkty TYLKO ZA POMOCĄ AUTORYZOWANYCH SKLEPÓW (taka notka jest na oryginalnych perfumach) . Uczynili tak dlatego żeby właśmnie zabezpieczyć się przed podróbami których pełno... pudełka wyglądają identycznie ale perfumy jeśli to nawet oryginalny zapach są rozcieńczone!! Mówie to z osobistego doświadczenia.
Może podam ceny oryginałów które kupowałem w sieci SEPHORA w Nowym Jorku
Za WODE TOALETOWĄ (nie perfumy!!!!!) CHANEL CHANCE płaciłem 54$+tax za 50ml
PERFUMY tej marki są o około 40% droższe!!!. (ktoś pomyśli że to drogo? NIE ciężko kupić oryginalne perfumy taniej!!!) w paryżu na lotnisku to samo kosztuje 60euro.

Wystarczy to przeliczyć, i POMYŚLEĆ jak ktoś z zyskiem dla siebie może sprzedawać ORYGINALNE PERFUMY na 140zł hehehehehe Naiwni jesteście.
Ale niestety taka Polska. Każdy każdego robi w konia
Warto sobie wmawiać że robie dobry interes kupując szajs?
Pozdrawiam rozsądnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
A pomysl ile taka sephora ma marzy na jednej butelce

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
neoz - ma racje. ja kupilem na allegro.pl perfume Fahrenheit Dior'a za 60zl. opakowanie idento jak oryginal, ale zapach i trwalosc pozotawiaja duzo do rzyczenia (wiem jak trzyma sie i pachnie oryginal, bo mialem okazje wachac i perfumowac sie nim). pitbull jesli Twoje perfumy sa oryginalne to dlaczego sa takie tanie?

Pozdrawiam, t.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
ggggtt pomyśl apteki też maja marze na "sterydy" bo to dla nich zwykły towar, na czarnym rynku większość jest wy***ek bo to się poprostu opłaca! jak ktoś ma oryginał to albo przemycony albo "załatwiony" z apteki/ hurtowni/ lub przez lewą receptę. Analogicznie do sytuacji z perfumami i wszystkim tym na czym można łatwo zarobić, to tak jakbyś od jakiegoś dila kupował oryginalne koksy taniej niż w aptece i tłumaczył sobie to tym że apteki mają wysokie marże Naprawde wierzysz w takie rzeczy??
Niestety żyjemy w kraju gdzie można sprzedać piasek ludziom znad morza wysłać im kamyczki, a oni i tak bedą zadowoleni bo to była SUPER TANIA PROMOCJA może jeszcze z allegro (oczywiście nie chciałem obrazić nikogo znad morza)
Znam wiele pare osób które handlują "ORYGINALNYMI" perfumami, w rzeczywistości są w najlepszym wypadku rozcieńczone.
desire też się tak dałem zrobić ale tylko raz z butami na allegro, przedmiotem aukcji były "buty adidas" dostałem podróby a koleś mi na to że " przecież nie napisałem że to oryginalne adidasy" ja mu na to że nie wiedziałem że są adidasy oryginalne i nieoryginalne . Kase zwrócił, w twoim wypadku jest gorzej bo strasznie ciężko udowodnić podrobienie perfum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
sa tanie bo to perfuma by allegro lub ostawa z bazaru od kolegow za wwschodniej granicy

gregorian102

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
gregorian1 właśnie o to mi chodziło
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


Tak sobie czytam i czytam..
i jakoś tak..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pozdrawiam wszystkich dewagantów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Telefony GSM

Następny temat

Koszulka Strong people

WHEY premium