SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROCESY POWSTAWANIA SERWATKOWYCH ODŻYWEK BIAŁKOWYCH I ICH ANALIZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 86714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w prolabie tez byl walek.. w ilosci bialka (w nlarge2)...
coprawda bylo go wiecej ale fakt faktem...
pozatym jakis chuzdielec jak ja przez te proporcje mogl nie urosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Wracając do produktów Universala i prohormonów w składzie, to tylko reklama. Żadnego produktu z prohormonami w legalnym obrocie nie będzie. Jasno to wyjaśnić może rownież przedstawiciel firmy.
W sprawie pewnego polskiego zawodnika z forum IS, który zajada się produktami SNI... nie żartujcie, przecież to są atrykuły sponsorowane i nawet Cyberpaker tego nie kryje

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie prohormony tylko saa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Woznica - Nie sadze by W.N. byl sponsorowany (w pelni) przez Cybera ... tu nie chodzi o to czy ktos jest sponsorowany czy nie - nie mam nic przeciwko temu, ze zawodnicy biora pieniadze od firm produkujacych suple itp. itd. tylko strasznie nie lubie opowiadania bajek i agresywnego polecania supli firmy sponsorujacej i negowania supli firm konkurencyjnych ...

dlatego wypowiedzi W.N.

" ... muszę przyznać i to nie chodzi o chwyt reklamowy bo nie mam w tym interesu że z tej firmy (SNI) odżywki na prawde czuje ..."

"... Po (treningu) też się jakaś odżywka znalazła znalazła ale niestety póki co z olimpu Łeeeeeee..."

budza we mnie lekki niesmak.

Zmieniony przez - spice w dniu 2004-08-21 12:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A jak sie czuje odżywki???
Chyba, że sie zje 100g białka naraz, wtedy owszem sie to czuje ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Spice jeszcze takie zachwalanie to ujdzie bo wiadomo ze "coś za coś" ale teksty typu: "No a teraz już jestem po śniadanku... jakieś jajka, pomidorki,kakao i musze się przyznać że była też słodka bułka z makiem.... uuuuuuuuuuu......było też jabuszko z mojego drzewa"papierówka" )-->LOL<-- )" śniadanko póki co jajka szt 5 i pomidorki, bo to ważna rzecz"( )...jakos nie trawie faceta i ten Rentgen to nieudolne naśladowanie rentgena Julka M. który to jak coś pisał to z sensem a jak sie oglądało dochodzenie do formy to samemu mialo się wieksza motywacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
jest jakis inny rentgen wher ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Juliusz Malik nadawal sie swietnie do Rentgena, wspanialy z niego aktor, musieli sie dobrze dogadywac z Cyberpakerem. Chlopaki na pewno kupowali jego kit, najbardziej podobaly mi sie zdjecia na ktorych widac bylo przyrosty na suplementach SNI o 3kg tygodniowo ! Czysta masa miesniowa szla jak teraz bulki, pomidorek i jajeczka na sniadanie u Wojtka w nowym Rentgenie.
Czarny, masz nowy temat do zbadania w sprawie Supli. Na SNI chlopaki robia zamieszanie bo ilosc termy w termie spada. Tu brakuje 6ciu kapsulek, tam 5ciu. Albo sily ciemnej strony mocy znow sie uwziely na Cyberpakera i podkradaja kapsulki z zapieczetowanych opakowan, albo ci do laduja szuflami do buteleczek...

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mara ... pozwolisz, ze - przez sympatie do pewnych osob ktore sa, badz byly dobrymi znajomymi (itp. itd.) pana W.N. - nie bede komentowal jego postu ... Zreszta ten post sam sobie wystawia swiadectwo, wiec wszelkie komentarze sa juz zbedne ... Pozostaje mi tylko zyczyc panu W.N. duzo szczescia i powodzenia w realizacji jego ambitnych planow zwiazanych ze sportem, oraz chwili refleksji nad tym co chce sie osiagnac i jakim kosztem - bo jak kumplowi zaczynaja zwalac sie na glowe rozne sprawy, to sie mu pomaga a nie ukradkiem wskakuje na jego miejsce zebrzac o jakies odzywki ... a wracajac jeszcze to tego "czucia" odzywek, to niech pan W.N. zacznie sie juz dzis modlic, zeby przypadkiem Spektrometr Mas z Köln tez ich nie "poczul" - no chyba, ze na tych mistrzostwach Niemiec nie sika sie do sloikow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Spice wiesz co mzoe sie stalo z Julkiem ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Kalkulator >>zobacz<<

WHEY premium