SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki za 300zl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470295
po co masz przepłacać za ZMA

zbajeruj sprzedawczynie

da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To Omega3 wyciagne z oliwy do oliwek ZMA i Carbo kupie sobie normalnie a gainera wezme tego bananowego skoro jest lepszy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
masz 300zl chlopie..a sie zastanawiasz bierz bo Ci czas minie i przepadnie ja jak wygralem w konkursie mikolaj olimp to mialem 3min na wybor i przeslanie danych ,bo musialem na wigile jechac do dziadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
btw niech ktos mi powie co to jest Crevolution 110zł ??

i czy warto to Creatine Powder 500 g + Dekstroza 500 g GRATIS!
500 g kreatyny + 500 g dekstrozy 56,40 jest jakis gratis wiec

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A moze:

-Omega 3 120 kap. (OLIMP)
120 kap. 14,30

-Cell Pump Powder 450 g (BioGENIX)
450 g 75,90

-Creatine Monohydrate Classic 80 msh 500 g
500 g 40,85

lub Creatine Monohydrate Classic 80 msh 900 g
900 g 58,90

-Carbo 4000 g
4000 g 75,20




Do tego gainer ten co Dudek zapodal bo tanszy i zma ale to kupie normalnie, chyba bylo by ok??

banan jak mam miec cykl to chce dobry dlatego wole zeby ktos mi pomogl

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
co do zinacs forte - to pochodz po aptekach...w niektorych dostaniesz bez recepty...

poza tym - generalnie jezeli jestes ograniczony finansowo to nie bralbym odzywek ktore sa np. lepsze smakowo - jak dla mnei to ostatnie kryterium wyboru... patrz na ilosci skl.odz., sklad amin., i czego dostaniesz za jaka cene...

co do zinacs forte - to pochodz po aptekach...w niektorych dostaniesz bez recepty...

poza tym - generalnie jezeli jestes ograniczony finansowo to nie bralbym odzywek ktore sa np. lepsze smakowo - jak dla mnei to ostatnie kryterium wyboru... patrz na ilosci skl.odz., sklad amin., i czego dostaniesz za jaka cene...

imo - gainer, kretka, bialko
nnkt mozesz dostarczyc z lnianego, tranu
zma - skombinuj zincas forte i filomag i wystarczy - nie ma sensu kupowac...

tobie jest masa potrzebna narazie, a nie zaglebianie sie w jakies szczegoly...

imo - gainer, kretka,

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
czyli 4,5kg tego gainera co podal DUDEK, do tego CP 450g BX plus mono np 900g Vitalmaxa no i CARBO moze to 4,5f Olimpu, jesli kasy by starczylo to bym durzucil bialko a jesli nei to trudno, a w aptekach dzis poszukam tylko nie iwem ile opakowan czego kupic zeby miec to ZMA apteczne



btw sogi za pomoc wrzucilem

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-06-14 14:34:37

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
btzn tak: od biedy mozesz brac sam zincas forte - 1 opakowanie ci wystarczy bo tam jest troche tych malutkich tableteczek 50 albo 100 nawet... bierzesz 1 tabl.

filomag w jednym opakowaniu nie pamietam ile jest...wiem ze w jednym listku jest 25tab. ale w calym opakowanie have no idea... bierzesz 5tab razem z ta 1 zincas i tyle...

aha upewnij sie ze kupujesz zincas FORTE, bo samo zincas jest o dupe rozbic w naszej syt.

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ok dzieki

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
CP+Carbo+gainer+mono+Tauryna+ZMA i beidze ok chyba

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina - kilka pytan...

Następny temat

Jak długo na ozywkach i HMB ?

WHEY premium