SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie w ciągu 2 tyg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam .

Potrzebuje pomocy na odchudzenie ;) Mianowicie , mam 16 lat , 170 cm wzrostu i waga 90 kg . I mam pytanie . Czy dałoby rade jakoś schudnąć w ciągu 2-3 tygodni jakieś 15-20 kilo . Prosiłbym o jakąś rade nie wiem czy mam stosować jakąś dietę czy odżywki jakieś brać. Prosze bardzo o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a co za 2 tyg? bal gimnazjalny?
nie da się.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
No a minimalnie ile potrzeba czasu ? No chociaż na te 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
10kg tłuszczu 2,5-3 miesiące,
choć zależy to od wielu czynników od diety i treningu, po indywidualne predyspozycje przede wszystkim.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Koniu151 wejdz sobie w galeria zdjęć i poszukaj sobie filmiku tam koleś schudł chyba 30kg w 100 dni ;)) tylko ze napewno jakieś problemy zdrowotne ma hehe.

co do Gronal93 w 2 tygodnie to by każdy chciał schudnąć 20 kg nie ośmieszaj sie:)
najpierw wylicz sobie zapotrzebowanie dzienne B/T/W później ułóż diete wklej ją tu i ocenimy. Odrzywki są nie potrzebne. Przede Wszystkim to areoby ćwiczysz? Może diete masz jak tak to podaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Koniu151 masz https://www.sfd.pl/Redukcja_filmik-t554469.html  o to mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
zostaje jeszcze liposukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
po piewsze to ten typ mial okropnie duzo czasu w ciagu dnia z tego co czytalem, na dodatek spalil duzo miesnia w trakcie redukcji (co widac). sam schudlem w ciagu 90 dni 20kg

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Precedens a miałeś przy tym diete? i co robiłeś areoby i wszystkie inne cwiczenia? jakieś suple były?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bilans Kaloryczny

Następny temat

chudniecie

WHEY premium